Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Powiększanie biustu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Powiększanie biustu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • Sissi87 16 paź 2010, 21:25
    Jestem już prawie zdecydowana na operację powiększenia piersi. Właściwie na 100% tylko jeszcze potrzebuję trochę czasu żeby kasę dozbierać. Póki co czytam sobie, interesuję się tematem i chcę poznać opinie kobiet, które już mają to za sobą. Jesteście zadowolone? Jak długo po operacji, na co trzeba zwracać uwagę. Nie ukrywam, że trochę się obawiam, ale przemyślałam to sto razy i na pewno chcę to zrobić.
    Cytuj
  • birata 16 paź 2010, 22:51
    Witaj. Ja powiększyłam piersi trzy lata temu. Czy jestem zadowolona? To jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, żałuje tylko, że długo z tym zwlekałam. Ze strachu przed samą operacją i przed tym jak zareagują najbliżsi, a w końcu doszłam do wniosku, że to moje ciało i najważniejsze jest to czego ja chcę! A to był mój wielki kompleks, byłam płaska jak deska. Teraz mam piękne piersi, niezbyt duże, rozmiar 75C i jak dla mnie idealnieuśmiech
    Jeśli chodzi o strach przed zabiegiem to pamiętaj, jak już robić to u najlepszego fachowca, na tym się nie oszczędza. Jak porozmawiasz z kimś kto sie na tym zna to strach już będzie mniejszy. Trzymam kciuki i życzę powodzeniauśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 17 paź 2010, 0:23
    Moja siostra ma powiększony biust z rozmiaru B do D, ale nie wygląda jakby miała wielkie cycki. Spore, jak ma dekold duży w bluzce to robi jej się przedziałekprzymrużenie oka Ale bez przesady. I też jest bardzo zadowolona, ale jak pamiętam to ją strasznie bolało po tej operacji. Ale najwyraźniej było wartouśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 17 paź 2010, 1:13
    Przyznam sie, że ja też myślałam o takiej operacji. Nie chce mieć o wiele większych piersi, ale żeby były takie... pełniejsze. Bo teraz mają jakiś dziwny kształt, nieciekawie to wygląda. Mam prośbę jeżeli ktoś zna chirurga, którego warto polecić, to niech da jakiś namiar. Chciałam się jeszcze zapytać czy po takim zabiegu długo sie jest na zwolnieniu? Trzeba leżeć w łóżku?
    Cytuj
  • Hunny8 17 paź 2010, 1:50
    Leżeć to nie, ale nie można uprawiać sportu przez 3 miesiące. No i nie można się opalać.
    Cytuj
  • Aubiergine 17 paź 2010, 6:50
    Słuchajcie a w jakim okresie najlepiej powiększyć piersi? Mama mi mówiła żeby zimą, zresztą wszystkie chirurgiczne zabiegi. Ale ja bym wolała troche jak jest ciepło..
    Cytuj
  • birata 17 paź 2010, 10:01
    Generalnie to wszelkie zabiegi chirurgiczne lepiej przechodzić jak jest zimniej, bo wtedy ładniej się goją, mniejsze ryzyko infekcji itp. Poza tym jest dużo czasu do wakacji, więc nie trzeba sie na urlopie chować przed słońcem (zakaz opalania przez 3 miesiące) No i trzeba pamiętać, że nowe piersi nie wyglądają od razu tak jak trzeba, moje w pierwszym miesiącu po zabiegu wydawały mi się dziwne, dopasowywały się w sumie przez parę miesięcy! A od zimy do lata zdążą się spokojnie ułożyć...uśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 17 paź 2010, 12:26
    Teoretycznie każdy moment jest dobry na powiększenie biustu, ale chodzenie w bandażach w upale do przyjemności raczej nie należy... I większe wtedy ryzyko jakiegoś zakażenia.
    Cytuj
  • D3niCle0 17 paź 2010, 15:46
    Witajcie, no to czas na mój coming-outuśmiech Operację powiększanie biustu przeszłam dwa lata temu, mam okrągłe wkładki pod mięsień i biust jest taki jaki sobie wymarzyłam. Oczywiście nie od razy kraków zbudowano, pierwsze tygodnie były bardzo ciężkie, bo i ból i nie do końca mi się podobały, można nawet powiedzieć, że byłam lekko rozczarowana ich widokiem. No ale wiedziałam już przed zabiegiem, że to wymaga czasu aż się dopasują mięśnie, skóra i ułożą ładnie wkładeczki. Ponoć może to trwać nawet do roku czasu. U mnie po 3 miesiącach sie to dopasowało i tym sposobem od dwóch lat mam sobie piękne piersiuśmiech Jakbyście mmiały konkretne pytania to ja chętnie odpowiemuśmiech Pozdrówki!
    Cytuj
  • Lilijka 17 paź 2010, 17:30
    A ból jaki jest po takim zabiegu? Ponoć strasznie boli, ale jak warto to zniosę to dzielnieuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum