Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Powiększanie biustu, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Powiększanie biustu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 19 kwi 2013, 10:10
    A nie lepiej zwyczajnie kupić jakiś dobrze dobrany stanik? Na przykład pierwszy lepszy biustonosz besame (jak w linku). Chodzi o to, że dobrze dobrana bielizna pozwala optycznie powiększyć biust i skorygować sylwetkę. Wychodzi taniej niż jakieś chemiczne powiększacze, które i tak nie dają efektów..
    Cytuj
  • ElaW 21 maj 2013, 18:23
    Hej uśmiech, ja zrobiłam sobie w centrum laseroterapii Elite w Warszawie liposukcję laserową z reimplantacją tłuszczyku do biustu uśmiech. Teraz mam szczupłe uda i krągłe piersi które wyglądają naturalnie, nie tak jak podczas powiększania silikonem. Efekty są genialne. W dotyku również jak prawdziwe piersi uśmiech, z swojej strony mogę w 100% polecić, dodatkowo brak reakcji alergicznych bo przecież wszczepiają nam własną tkankę uśmiech
    Cytuj
  • lonexy 24 cze 2013, 8:23
    Na pierwszy rzut oka wygląda to znacznie mniej inwazyjny rodzaj zabiegu, na pewno jest dużo bezpieczniejszy niż chirurgia tradycyjna. Mi się podoba takie rozwiązanie, raz, że wykorzystuje się własny materiał biologiczny, to jeszcze z jednego miejsca tłuszczyku ubywa, a w drugim przybywa. Myślę, że to niezła opcja i przyszłość w poprawianiu urody.
    Cytuj
  • ElaW 26 cze 2013, 19:54
    lonexy napisał:Na pierwszy rzut oka wygląda to znacznie mniej inwazyjny rodzaj zabiegu, na pewno jest dużo bezpieczniejszy niż chirurgia tradycyjna. Mi się podoba takie rozwiązanie, raz, że wykorzystuje się własny materiał biologiczny, to jeszcze z jednego miejsca tłuszczyku ubywa, a w drugim przybywa. Myślę, że to niezła opcja i przyszłość w poprawianiu urody.
    Pewnie, nie ma reakcji odrzutu bo to Twoja własna tkanka przymrużenie oka, u mnie efekty są świetne. Jeśli ktoś będzie rozważał powiększenie piersi w ten sposób polecam miejsce gdzie ja robiłam zabieg- Elite w Warszawie, w 100% bezpiecznie.
    Cytuj
  • koniec 29 cze 2013, 14:33
    Po powiększeniu biustu i tak po 10 latach trzeba go wyjąć lub odświeżyć...
    Cytuj
  • Jol-anta 29 cze 2013, 16:35
    Bałabym się.
    Cytuj
  • ElaW 2 lip 2013, 15:39
    koniec napisał:Po powiększeniu biustu i tak po 10 latach trzeba go wyjąć lub odświeżyć...
    Nie prawda, zależy jaką metodą się wykonuje, jak już pisałam robiłam sobie w Elite reimplantację własnego tłuszczu czyli wyssali mi z jednego miejsca i wstrzyknęli w drugie, nie ma potrzeby niczego wyjmowania, poprawiania ani nic, dlatego moim zdaniem to dużo lepsza metoda powiększania biusty niżeli wszczepianie implantów.
    Cytuj
  • pistacja 16 wrz 2013, 10:57     (ostatnio zmieniony przez autora 16 wrz 2013, 10:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Słyszałam o tej metodzie, ale chyba wciąż jest jednak mniej popularna niż tradycyjne [url=http://]powiększanie piersi[/url]. Ogólnie podoba mi się to, że medycyna estetyczna daje nam teraz tak dużo możliwości. Nie należy z nią jednak przesadzać.
    Cytuj
  • martinus22 17 wrz 2013, 20:16
    Samo powiększanie jest trochę ryzykowne. Są różne problemy potem. Nie wiem co dokładnie się dzieje, ale wielu specjalistów wypowiada się negatywnie o zabiegach. Jeden profesor, który przeprowadza [url=http://]badanie piersi[/url] przestrzegał, zwłaszcza przyszłe matki.
    Cytuj
  • Rexia24 23 wrz 2013, 12:45
    Wiem, że można nadal poszukać biustonoszy modelujących i powiększających biust. Można kupić coś takiego. W ostateczności zostaje operacja u dobrego chirurga, ale tu trzeba uważać, bo mogą się pojawić problemy i powikłania.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum