Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Powiększanie biustu, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Powiększanie biustu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • biokin 30 wrz 2013, 16:15
    Najważniejsze to znaleźć dobrego specjalistę. Dr Dariusz Kołodziejczak jest świetnym lekarzem, który pomógł mi uzyskać naturalny efekt, żadnych komplikacji, wszystko przebiegło sprawnie. Zapytajcie znajomych, albo szukajcie na forach lekarzy z takim doświadczeniem, a będziecie zadowolone uśmiech
    Cytuj
  • raffaello 1 paź 2013, 21:45
    Dr Andrzej Michalak to chirurg plastyczny z wieloletnim doświadczeniem, do którego mam duże zaufanie. Polecam
    Cytuj
  • zlotyklos 21 paź 2013, 12:55
    fakt, dobry specjalista to jednak najważniejsza sprawa. jak dla mnie takim dobrym specjalistą jest doktor Piotr Osuch. Jest bardzo dobrym specjalistą, a do tego bardzo miły, chętnie tłumaczy, co i jak będzie robione.
    Cytuj
  • pistacja 22 paź 2013, 14:35
    To prawda, że najlepiej zainwestować w zabieg w dobrej sprawdzonej klinice u świetnego specjalisty. To w końcu operacja, która może zagrażać naszemu życiu.
    Cytuj
  • sonique321 11 gru 2013, 9:53     (ostatnio zmieniony przez autora 11 gru 2013, 9:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Wydaje mi się, że bardzo ciężko powiększyć biust naturalnymi metodami. Zadbać-owszem, ale efekty też nie będą jakoś zbytnio spektakularne. Jeżeli któraś z nas ma naprawdę biust po przejściach-przez wiek, starzenie się czy też ciążę albo naprzemienne tycie i chudnięcie, to warto rozważyć [url=http://clinicforyou.pl/powiekszanie-piersi-z-liftingiem-piersi-2110]powiększanie piersi[/url] metodą operacyjną. Myślę, że media często demonizują ten zabieg i obrazują jego fatalne skutki-a tak naprawdę to tylko kwestia oddania się pod opiekę dobrego lekarza.
    I już tydzień po zabiegu pacjentkom zdejmuje się szwy i mogą one powrócić do normalnego życia uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 29 gru 2013, 14:43
    Jeśli już chcesz to zrobić, to warto wybrać najlepszego specjalistę, możesz poszukać na przykład na uśmiech. Ja bardzo często w wielu przypadkach korzystam własnie z tej strony. Dużo lepiej sobie wcześniej poczytać choćby opinie pacjentów na temat lekarza niżeli iść do niego w tak zwane ciemno.
    Cytuj
  • anka0348 26 kwi 2014, 2:04
    a ja mam pytanie na temat dr Żukowskiej z Łodzi - jakieś opinie? chciałabym u niej powiększyć biust, mam tam najbliżej.
    Cytuj
  • malwina098 29 kwi 2014, 19:06
    bardzo dobry plastyk, powiększałam u niej biust w zeszłym roku. piersi naprawdę mi się podobają, bałam się efektu typowego sztucznego biustu, a tu wygląda zupełnie naturalnie. polecam jak najbardziej - żadnych komplikacji, ładnie się wygoiło.
    Cytuj
  • anka0348 1 maj 2014, 23:18
    dzięki, brzmi nieźle, jeszcze poczytałam o niej na znanymlekarzu, dobre opinie ma, także po majówce tam zadzwonię i się umówię.
    Cytuj
  • 2 maj 2014, 16:13
    Nie macie na co wydawać pieniędzy? Pomagajcie potrzebującym: chorym i bezdomnym.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum