Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Praktyczny prezent dla męża

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praktyczny prezent dla męża

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • pani_woda 10 kwi 2015, 11:39
    Mąż miał urodziny chciałam mu podarować praktyczny prezent jakim jest wiertarka , miałam duży problem z wyborem odpowiedniej do czasu gdy przeczytałam wiadomość jak wybrać wiertarkę, mąż był zdziwiony ale zachwycony prezentem .
    Cytuj
  • nina_ky 12 kwi 2015, 17:07
    Ja bym bała się wybierać wiertarkę dla mojego mężczyzny, ponieważ kompletnie się na tym nie znam i chyba nawet tego typu poradniki by mi nie pomogły.
    Cytuj
  • june45 14 kwi 2015, 11:05
    Jak praktyczny to może kup mu różnych marek [url=http://mistral-poland.pl/producenci/]perfumy na mililitry z mistral-poland.pl[/url]? Przynajmniej będzie mógł wybrać, które są dla niego najlepsze.
    Cytuj
  • nina_ky 20 kwi 2015, 13:45
    Perfumy to chyba nie aż tak bardzo praktyczny prezent uśmiech.
    Cytuj
  • lubiejescpizze 21 kwi 2015, 0:13     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2015, 15:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Praktyczny bedzie jak i ty i on coś zyskacie wielki uśmiech Najlepiej szukac promocji, typu 1+1 wielki uśmiech Jeśli nosicie okulary to możesz kupić Wam po parze. Widziałam promocję na okulary Santino na kodano.pl, własnie 1+1 uśmiech Kup dla niego a swoje otrzymasz gratis!uśmiech
    Cytuj
  • pani_woda 21 kwi 2015, 13:16
    Mój mąż jest posiadaczem motocykla Kawasaki Ninja , więc dla niego praktycznym prezentem był kask , który mu kupiłam na urodziny zachwycił go ten prezent .
    Cytuj
  • Sebastian1578 22 kwi 2015, 8:20
    Będąc facetem zgadzam się, że prezent powinien być praktyczny. Zwróciwszy uwagę, że idzie do lata to praktycznym prezentem mogły by być okulary przeciwsłoneczne. Mi nawet ostatnio żona takie kupiła.
    Cytuj
  • Larsson 21 maj 2015, 14:58
    Za to dla mnie praktyczne to są rzeczy do ubrania i moja żona doskonale o tym wie. Czasem zabiera mnie do sklepu i mówi wybieraj wielki uśmiech Tak niedawno znalazłem dzięki niej sklep. Dla mojego rozmiaru 4XL bajka. Masa ubrań, dobrych jakościowo i fajnie skrojonych. Nie takie byle co, aby tylko ubrać. Kupiła mi tam właśnie świetną koszulę na urodziny. przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 23 maj 2015, 18:00
    pani_woda napisał:Mój mąż jest posiadaczem motocykla Kawasaki Ninja , więc dla niego praktycznym prezentem był kask , który mu kupiłam na urodziny zachwycił go ten prezent .
    Świetny pomysł na prezent - sama go chyba podkradnę.
    Cytuj
  • Agna 23 maj 2015, 20:18
    Coś do majsterkowania , to na pewno praktyczne uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum