Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Praktyczny prezent dla męża, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praktyczny prezent dla męża

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 14 paź 2016, 9:43
    A co z mniej gęstym zarostem? Także jest dobra. Czy nadają pod pryszcznic?
    Cytuj
  • Masa 17 paź 2016, 18:43
    Też mam golarke Remingtona i zapewniam, ze nie jest to rzecz na kilka użyć, tylko na lata. A jak ktoś nie ma przykładowo twardego zarostu to może z powodzeniem kupić golarkę foliową Remingtona, taka radzi sobie właśnie z miękkim zarostem.
    Cytuj
  • Masa 21 paź 2016, 20:48
    Z Remingtona do delikatnej skóry to raczej byłby Capture Cut Pro XF 8705
    Cytuj
  • Daria05 26 paź 2016, 11:03
    A te foliowe są równie wytrzymałe jak głowicowe? Bo różne opinie słyszałam.
    Cytuj
  • Agna 1 lis 2016, 17:54
    Ja niedawno kupiłam mojemu mężowi spinki w aparcie, niedrogi i praktyczny prezentuśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 21 gru 2016, 10:44
    Fajnym pomysłem jest też alkomat, zbliża się Sylwester, karnawał więc okazji do używania będzie sporo przymrużenie oka a każdy facet na pewno nie pogardzi takim gadzętem, tylko nie kupujcie półprzewodnikowych, bo są mega awaryjne, lepiej dołożyć i kupić elektrochemiczny, mam w domu alkohita x50 i się sprawdza swietnie, szybko mierzy i jest zawsze hitem po imprezach ;0
    Cytuj
  • zataraa2 23 lut 2017, 11:18
    To chyba zależy od osoby, trzeba być chyba bardzo przewrażliwionym żeby coś takiego uznać za sugestię że ma się problem. nikt raczej nie planuje siadania za kółko jak ma zamiar pić alkohol, ale różne się sytuacje zdarzają i wg mnie warto coś takiego mieć w domu, nawet na drugi dzień po zakrapianej imprezie żeby sprawdzić czy jest już ok
    Cytuj
  • zonja 17 maj 2017, 12:09
    Golarka dobry pomysł, ja trafiłam na promocję trymera, kupiłam i teraz czekam na zwrot 200 zł od babylissa na swoje konto. Trymer się spodobał, sam pewnie by sobie takiego nie upił.
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 30 maj 2017, 23:08
    Zależy od męża. Co praktyczne dla jednego, innemu w ogóle się nie przyda.
    Cytuj
  • han26 1 cze 2017, 16:07
    Dokładnie uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum