Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Praktyczny prezent dla męża, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praktyczny prezent dla męża

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 26 cze 2017, 13:24
    Mnie cieszą praktyczne prezenty, mam trymer beard designer i to chyba jeden moich ulubionych gadżetów, często z niego korzystam bo lubię 3 dniowy zarost, na szczęscie bardzo łatwo mogę ten efekt osiągnąć, trymer robi robotę w zasadzie za mnie, ja się dużo ni emuszę wysilać
    Cytuj
  • tymmko 28 cze 2017, 18:15
    mi moja żona na moją własną prośbę kupiła pilarkę tarczową ryobi wielki uśmiech lubię majsterkować, a taki sprzęt się przydaje bardzo często. Cięcie desek to nie problem,z synem zrobiliśmy już piaskownicę, płotek i zabieramy się za większy kaliber, szafę na narzędzia. Sprzęcik działa bez zarzutu, można precyzyjnie go ustawić, odsysacz pyłu też ok, dużo mniej bałaganu w domu.
    Cytuj
  • UllKa 6 lip 2017, 15:55
    Agna napisał:Ja niedawno kupiłam mojemu mężowi spinki w aparcie, niedrogi i praktyczny prezentuśmiech
    Piękne widziałam tam spinki ze stali szlachetnej.
    Cytuj
  • izapixi 5 wrz 2017, 11:08
    Ja bym chciała kupić alkomat, tylko średnio się na tym znam. Mąż już kilka razy wspominał że by mu się przydał ale nie chcę kupic jakiegoś badziewia, tylko jak już to coś lepszego. Co polecacie?
    Cytuj
  • zataraa2 25 paź 2017, 18:32
    My używamy elektrochemicznego alkohita x50, szybko robi pomiar, masz lejek z którego może korzystać kilka osób, masz długą gwarancję na sprzęt i sensor, a też same podzespoły są dobrej jakości a nie chińczyzna.
    Cytuj
  • luizek 13 lis 2017, 10:34
    może zapytaj jego kolegów. Oni go dobrze znają. I zawsze to męski punkt widzenia uśmiech
    Cytuj
  • han26 21 lis 2017, 11:34
    Może dobry zegarek np. Aztorin, Albert Riele.
    Cytuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:35
    Kupiłam w końcu tego elektrochemicznego alkohita, super sprawa uśmiech to hicior na imprezach, znajomi zawsze chętnie korzystają i na pewno na sylwestra się też przyda przymrużenie oka ma bardzo czytelny wyświetlacz, nawet po ciemku nie ma problemu zeby odczytać wynik
    Cytuj
  • jarzebina 17 gru 2017, 22:59
    kosmetyki mojemu kupuję bez okazji, po prostu coś się kończy, jestem na zakupach to biorę przymrużenie oka To samo ze skarpetkami wielki uśmiech
    Na święta czy urodziny idziemy bardziej w praktyczne gadżety, bo to i przydatne i fajna "zabawka". Byl już alkomat alkohit, kamerka samochodowa, głośnik bluetooth, mąż zawsze zadowolony wielki uśmiech
    Cytuj
  • tartinka 20 lut 2018, 22:03
    jakiś sprzęt typu wiertarka myślę ze też bedzie ok? Mój facet to jest maniakiem takich rzeczy, lubi się bawić w remonty i nie trzeba go namawiać do wiercenia przymrużenie oka kupił sobie jakiś wypaśny model ryobi z tym systemem wymiany baterii, ze mozna jednej do wilu urzadzeń używać, spoko rzecz, ostatnio wieszał stojaki na gitary na ścianie, poszło całkiem szybko i fajnie to wyglada
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum