Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Praktyczny prezent dla męża, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praktyczny prezent dla męża

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 31 sie 2018, 4:44
    To od razu weź też by Olie do stóp, tez mają męskie. To te skarpetki złuszczające.
    Cytuj
  • malamiii 1 paź 2018, 11:47
    Z praktycznych prezentów dla męża to może zegarek? Każdy facet powinien mieć zegarek dobrej jakości który będzie mu służył długo. takie zegarki możesz znaleźć np na e zegarek sama tam zamawiałam dla męża jak i dla siebie także warto.
    Cytuj
  • radek_majster 12 kwi 2019, 12:57
    Alkomat, sam jestem posiadaczem elektochemicznego alkohita. Jako kierowca doceniam ten sprzęt, jak mam ochotę na jakiś alko a rano do pracy to zawsze sprawdzam czy już mogę jechać. Szybko robi pomiary, jest poręczny, mój model ma lejek który pozwala większej ilosci osób szybko się sprawdzić.
    Cytuj
  • mike012 27 maj 2019, 8:11
    Ja też polecam wybrać ładny i markowy zegarek. Ten prezent sprawi mu dużo przyjemności. Przeglądam strony sklepów właśnie pod kątem prezentu i natknąłem się na markę zegarków Aztorin. Bardzo fajne sportowe i klasyczne modele, można wyszukać coś na prezent.
    Cytuj
  • piggy55 17 wrz 2019, 11:13
    A jakaś maszynka do włosów? Panowie co podpowiecie? Znalazłam babyliss E956E, myślicie że to będzie dobry model na prezent? Wygląda ciekawie i ma dobre opinie, ilość ustawień długości strzyżenia też spora. Ktoś coś podpowie?
    Cytuj
  • Alicja1980 25 wrz 2019, 12:33
    A może skórzany portfel? ... powinien się sprawdzić znakomicie...
    Cytuj
  • mike012 17 paź 2019, 13:47
    Bardzo praktyczny jest zegarek, najlepiej gustowny i jednocześnie niezbyt drogi. Te kryteria spełnia np marka Aztorin albo Bergstern
    Cytuj
  • jackowskyy 13 lip 2021, 14:29
    piggy55 napisał:A jakaś maszynka do włosów? Panowie co podpowiecie? Znalazłam babyliss E956E, myślicie że to będzie dobry model na prezent? Wygląda ciekawie i ma dobre opinie, ilość ustawień długości strzyżenia też spora. Ktoś coś podpowie?
    mam maszynkę od Babyliss i jestem z niej bardzo zadowolona, wszystko działa świetnie, jestem z niej bardzo zadowolony. Mam akurat model japońska stal i ten sprzęt jak najbardziej polecam
    Cytuj
  • pauza28 19 sie 2021, 15:50
    fotel nitro 560 z genesis bo jest fanem gier .
    Cytuj
  • jeff22 27 paź 2021, 16:06
    sam sobie zrobiłem prezent i kupiłem sobie w Sferis bieżnię OVICX X3 PLUS jest świetna, cicha, można poćwiczyć nocą, nei przeszkadza domownikom
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum