Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Pranie sukni ślubnej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pranie sukni ślubnej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Glinka 9 cze 2016, 17:28     (ostatnio zmieniony przez autora 9 cze 2016, 17:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Miesiąc temu wyszłam za mąż, teraz chcę sprzedać suknię ślubną. Muszę ją jednak najpierw wyprać. Polecicie mi dobrą pralnię w Warszawie?
    Cytuj
  • Dorota211 15 cze 2016, 12:07
    Polecam najpierw znależć kupca, bo koszt takiego prania jest spory a jeśli suknia się nie sprzeda to jesteśmy dodatkową kasę w plecy.
    Cytuj
  • macarena 15 cze 2016, 15:57
    Faktycznie pranie sukni ślubnej jest dość drogie. Ja musiałam swoją wyprać zaraz po weselu, żeby na plener była czysta. Prałam w pralni 5asec i zapłaciłam 200zł, ale jestem zadowolona. Suknia wróciła do mnie czyściutka i absolutnie w nienaruszonym stanie.
    Cytuj
  • niebieska-kokarda 20 cze 2016, 14:39
    też prałam w 5asec i byłam zadowolona. Prawda, że drogo, ale cóż, trzeba się z tym liczyć. Nie zdarzyła się chyba jeszcze taka panna młoda, która po swoim weselu miałaby czystą suknie ślubną przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 12 lip 2016, 10:56
    Zapłacisz 75 zł za pranie sukni w Iron master, w Wawie. I to jest stawka z dowozem.
    Nie ma znaczenia typ sukni, ani jej stan, a przynajmniej o nic takiego mnie u nich nie pytano.
    Cytuj
  • sonique321 13 wrz 2016, 9:26
    Polecam pranie w pralni przymrużenie oka Inaczej sobie nie wyobrażam język
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Być piękną?