Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla dziewczy, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla dziewczy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • han26 21 gru 2017, 11:31
    Fajnym prezentem jest podarowanie bonów jubilerskich na zakupy w Aparcie.
    Cytuj
  • modnababka 21 gru 2017, 15:30
    Ja bym postawiła na fajną skórzaną torebkę, najlepiej włoską (każda wielbicielka mody się z takiej ucieszy) wielki uśmiech
    Cytuj
  • PaulinaK85 16 sty 2018, 10:53
    Jeśli dziewczyna robi paznokcie hybrydowe, to może warto kupić jej dobrą lampę? uśmiech Ja ostatnio dostałam lampę UV CR 2171 o mocy 40W. To zdecydowanie wpływa na czas wykonywania całego manicure, więc w moim odczuciu to bardzo dobry zakup. Nie dość, że oszczędzam pieniądze nie chodząc do kosmetyczki, to jeszcze czas uśmiech
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:17
    ja oszalałam na punkcie lokówki curl secret uśmiech świetna jest, loki robi idealne, włosy się dobrze trzymają cały dzień, na wszelkie weselicha sobie sam robię fryzurę, super sprawa, niedawno była w promocji w euro z bonem do douglasa
    Cytuj
  • UllKa 26 mar 2018, 14:22
    han26 napisał:Fajnym prezentem jest podarowanie bonów jubilerskich na zakupy w Aparcie.
    Albo romantyczna biżuteria z kolekcji Love Love uśmiech
    Cytuj
  • izapixi 17 maj 2018, 12:51
    teraz curl secret jest w promocji w euro, 30 procent taniej z kodem rabatowym, coś czuję ze to będie hicior wśród prezentów komunijnych, sama jak byłam w tym wieku to marzyłam o lokówce którą bym moga robić obie włosy na szkolne imprezy.
    Cytuj
  • han26 20 maj 2018, 9:15
    Dobry zegarek np. Albert Riele też się przydauśmiech
    Cytuj
  • karmelcia 29 kwi 2019, 10:28
    Jakiś spontaniczny wypad w góry uśmiech w sun&snow można znaleźć jeszcze oferty na majówkę połowę taniej nawet, jak ktoś chce zrobić niespodziankę to mysłę że to super sprawa.
    Cytuj
  • kikiki 26 maj 2019, 17:12
    a może voucher do spa czy na masaż ? Jak mieszkacie w Krakowie to szczerze polecam klinikę Belize. Mój mąż zorganizował mi taki wypad w urodziny i przyznam, że to najlepszy prezent ever uśmiech odpoczełam, wyluzowałam uśmiech
    Cytuj
  • piggy55 21 cze 2019, 14:12
    myślę, że każda dziewczyna by się ucieszyła, ze wspólnego wyjazdu np. nad morze, jeszcze nie ma pełni sezonu i myślę że ludzi jest jeszcze mało, na sun&snow znalazłam bardzo ciekawy apartament na Cyplu Helskim, blisko lasu, nowocześnie urządzone, pkoje z aneksem więc można gotować też samemu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum