Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla dziewczy, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla dziewczy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  2 3 4 5 6 7 z 7
  • mike012 14 sie 2019, 14:45
    Może elegancki drobiazg z Apartu? W wakacje jest mnóstwo promocji na biżuterię i zegarki.
    Cytuj
  • truska 16 wrz 2019, 20:54
    Babyliss ma bardzo fajne lokówki do włosów, niedawno wypuścili taką złotą linię, creative, fajni wygladają i mają dużo rożnych modeli. Fajna jest C440E, taka owalna, można nią uzyskac bardzo ładne i naturalne loki, ja jestem zachwycona tym efektem, takie urzadzonko na prezent super rzecz
    Cytuj
  • piggy55 17 wrz 2019, 10:27
    Dajecie swoim kobietom albo koleżankom np. wino w prezencie? Dla mnie taki zestaw kwiaty, wino to super pomysł uśmiech mój mąż kupił na romantyczny wieczór pyszne gruzińskie wino kazbek peak białe, do kolacji idealnie pasowało. Kupiłam drugą butelkę na spotkanie z dziewczynami.
    Cytuj
  • koronka85 30 wrz 2019, 12:26
    Biżuteria! Zawsze się sprawdza, najlepsze są bransoletki uśmiech
    KateandKate
    Pozdrawiam
    Cytuj
  • smajla 24 kwi 2020, 12:08
    Też jestem za rzeczami do układania włosów uśmiech babyliss ma super rzeczy, ja dostalam karbownicę tej marki. Mamy teraz z córką super zabawę, jesteśmy w domu i możemy tworzyć różne zwariowane fryzury a ile przy tym zabaawy.
    Cytuj
  • trajeljo 13 paź 2020, 20:28
    Może komplet pędzli do makijażu? Moja żona ostatnio kupiła sobie pakiecik w Sephora (w sumie to chciała na imieniny), z tego co mówiła, to jest zadowolona, więc warto sprawdzić, bo może akurat brakuje Twojej dziewczynie czegoś do makijażu.
    Cytuj
  • tumi 10 kwi 2024, 15:36
    Sprawdź http://www.intedu.pl/urodzinowe-szalenstwo-prezentowe/ jest w czym wybierać.
    Cytuj
  • nowa_kamila wczoraj, 12:19
    Jestem pewna że idealną srebrną biżuterię zamówisz w https://markowesrebro.pl/ W tym miejscu jest ona wykonywana ręcznie a to gwarantuje Ci nie tylko wysoką jakość wykonania ale również otrzymanie biżuterii całkowicie zgodnej z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Wizyta tam będzie dobrą decyzją. Oferują rewelacyjnie wyglądającą biżuterię i dobrze jest się samemu o tym przekonać.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum