Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla mamy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla mamy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:20
    Babyliss wypuścilo teraz fajną linię produktów z inteligentnym sensorem, który skanuje włosy i pilnuje zeby ich nie przegrzać, mają suszarkę w ofercie i to wydaje mi się fajnym prezentem dla mamy uśmiech sama bym chciała taka mieć
    Cytuj
  • modnababka 21 gru 2017, 15:39
    Jeżeli mama lubi modne dodatki to fajnie byłoby kupić jej jakąś skórzaną torebkę. Włoskie skórzane torebki są bardzo dobrej jakości i na pewno długo będą dobrze wyglądać uśmiech
    Cytuj
  • han26 23 gru 2017, 16:53
    Elegancki zegarek to praktyczny prezent. Aztorin to świetna marka.
    Cytuj
  • UllKa 20 sty 2018, 14:53
    Można też o eleganckiej bransoletce pomyśleć. Apart ma gustowne.
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:14
    mojej mamie kupilam niedawno lokosuszarkę babyliss, tą z czujnikiem temperatury, mama zachwycona, poprzedni sprzęt ciągnął za włosy, ja to się bałam go używać bo raz mi wciągnęlo włosy i nie dało się ich w ogóle wyciągnąć it rzeba było ciąć, tutaj to jest zupelnie inna sprawa, układnie fryzury idzie be przeszkod
    Cytuj
  • Sylviaa_900 12 mar 2018, 14:41

    bardzo praktyczny prezent : )
    Cytuj
  • volmar 4 maj 2018, 16:16
    torebka, perfumy, bielizna, bon podarunkowy do kosmetyczki, ciuchy, suplementy diety, książka....
    Cytuj
  • TomeczekBBS 16 maj 2018, 12:38
    izapixi napisał:Babyliss wypuścilo teraz fajną linię produktów z inteligentnym sensorem, który skanuje włosy i pilnuje zeby ich nie przegrzać, mają suszarkę w ofercie i to wydaje mi się fajnym prezentem dla mamy uśmiech sama bym chciała taka mieć
    Moja żona ma cały zestaw tych sprzętów z czujnikiem temperatury. Przyznam, że na początku sceptycznie do tego podchodziłem, ale użyłem suszarki raz czy dwa i efekt jest niesamowity. Niby to zwykłe suszenie włosów, ale są po nim mega miękkie. Nigdy takich nie miałem język
    Cytuj
  • han26 26 maj 2018, 14:25
    UllKa napisał:Można też o eleganckiej bransoletce pomyśleć. Apart ma gustowne.
    Kolekcja love love jest romantyczna.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 15:04
    Zazwyczaj, kubek lub jakaś biżuteria..
    A dla mnie mąż wymyślił bilet na koncert przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: piekące oczy
Następna: objawy alergii