Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla mamy, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla mamy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • smajla 24 kwi 2020, 12:26
    Coś fajnego do ukłaadania włosów na pewno nie jadną mamę ucieszy. Moja dostała ode mnie lokówkę babylisss z tej linii salon brillance. Mama teraz często sobie robi loki, ma cienkie włosy i taka fryzura jej bardzo pasuje, bo od razu jest większa objętość.
    Cytuj
  • Milkaa 28 sty 2022, 22:29
    Bardzo uniwersalnym i zawsze sprawdzającym się pomysłem jest biżuteria. Ja zamawiam z https://www.ankabizuteria.pl/ i chwalę sobie jakość. Z ich pomocą zrobiłam też już kilka prezentów najbliższym i wszyscy byli zachwyceni. Mają szeroki wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie uśmiech
    Cytuj
  • Georginia 30 sty 2022, 18:19
    a może fajny krem dla kobiet dojrzałych Bielenda ma złote ceramidy silnie nawilża i regeneruje skórę w ładnym opakowaniu myślę że bu sie nadał
    Cytuj
  • wiszka 30 sty 2022, 23:16
    potwierdzam ta linia ze złotymi drobinkami jest mega, polecam jak dla dojrzałej cery. Na dzień Babci dostała od wnuczki własnie krem i serum z tej linii od Bielendy złote Ceramidy
    Cytuj
  • karmelcia 17 mar 2022, 9:15     (ostatnio zmieniony przez autora 17 mar 2022, 9:18, w całości zmieniany 1 raz)
    praktyczne prezenty są najlepsze, sama staram się takie kupować, Babyliss ma świetne urządzenia, mają w ofercie sporo różnego sprzęty. Sama mam ich suszarkę Hydro Fusion, z podwójną jonizacją, działa to wygładzająco, włosy mi się mniej puszą i nie elektryzują. Takie urządzenie zawsze się przyda
    Cytuj
  • nowa_kamila 13 lut 2024, 10:10
    Mama na pewno ucieszy się z otrzymania biżuterii od https://markowesrebro.pl/kategoria-produktu/kolczyki/ Jest to miejsce w którym wyroby z złota lub srebra tworzone są z pasją i ogromnym zaangażowaniem w trafieniem w gust klienta. Czasami powstają tam rzeczy klasyczne a czasami zaskakujące ale wszystkie są wykonane ręcznie z dbałością o każdy szczegół.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: piekące oczy
Następna: objawy alergii