Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 30 sie 2019, 7:22
    W aplikacji masz wszystko. Dzienniczek mikcji to po prostu dzienniczek, w który wpisujesz kiedy miały mikcje miejsce, to znaczy kiedy dziecku przydażyło się nocne moczenie. Taki dzienniczek bardzo pomaga, można mieć szerszy obraz i lekarzowi też to pomaga.
    Cytuj
  • karmelcia 11 wrz 2019, 16:51
    Powiem wam że już trochę stosuję ten dzienniczek, alarm wybudzeniowy i porady z suchego poranka i widać postęp, epizody z moczeniem się pojawiają się dużo rzadziej, oby w ogóle ustały.
    Cytuj
  • Luiziana 29 wrz 2019, 10:06
    Niestety problem nietrzymania moczu dotyka również osoby dorosłem i jest ogromny wstyd dla kogoś z taką choroba. Zawsze nalezy udac się do lekarza bo przyczyn moze byc wiele. Jednak na komfort zycia moge polecić wkładki można sobie w aptece Doz wybrac jakie najbardziej pasują.
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 19:07
    A to nawet może dostać w doz próbki takich wkładek, żeby sobie przetestować i zobaczyć czy nam odpowiadają.
    Cytuj
  • Luiziana 30 paź 2019, 13:46
    No właśnie te próbki to jest najlepszy pomysł. W Doz sobie zabrałam wypróbowałam. Teraz wiem co jest najlepsze
    Cytuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:43
    Dokładnie, dostajesz próbki sprawdzasz czy odpowiada Ci rozmiar, chłonność, nie kupujesz kota w worku.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:46
    Faktycznie poprosiłam Panią w aptece i dostałam próbki, moja mama wybrała sobie rozmiar i chłonność i trafiłyśmy idealnie.
    Cytuj
  • Luiziana 28 lis 2019, 14:57
    My dalej korzystamy z dobrodziejstw środków higienicznych. Mogę jescze polecic refundację. Proponuje zapytac o szczegóły w Doz. Nam tam pomogli
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 13:09
    A to na wkładki takie z Teny też można otrzymać refundację? Szkoda, że nie widziałam wcześniej....
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:14
    Super, dzięki za informację, zapoznam się ze wszystkim, warto mówić o takich rzeczach.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia