Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marg_1 29 gru 2019, 16:13
    karmelcia napisał:Powiem wam że już trochę stosuję ten dzienniczek, alarm wybudzeniowy i porady z suchego poranka i widać postęp, epizody z moczeniem się pojawiają się dużo rzadziej, oby w ogóle ustały.
    A co to jest ten alarm wybudzeniowy? Trochę przerażająco brzmi, ale może jest skuteczny?
    Cytuj
  • jarzebina 29 gru 2019, 18:49
    Nic w tym przerażającego, to taki rodzaj "budzika", ale budzi dziecko nie o zadanych porach, tylko w momencie, kiedy czujnik poczuje wilgoć w majtkach, więc dziecko wybudzone, może dokończyć sprawę w toalecie.
    Cytuj
  • marg_1 30 gru 2019, 11:14
    Ale budzi poprzez dźwięk czy jakąś wibrację? Czy to nie jest dla dziecko dodatkowo jakaś sytuacje stresowa, takie wyrywanie ze snu?
    Cytuj
  • jarzebina 30 gru 2019, 16:18
    Dźwiękiem, nie sądzę, że jakaś wibracja w ogóle dziecko ruszy. Dla mnie to jest dźwięk porównywalny do budzika, moze się zdarzyć, że dziecko nawet na to nie zareaguje od razu, ale rodzice zwykle mają lżejszy sen przymrużenie oka
    Cytuj
  • marg_1 30 gru 2019, 22:10
    Dzięki, to już mniej więcej wiem o co chodzi. A gdzie się kupuje taki alarm? To się nadaje dla dziecka w każdym wieku?
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:32
    Te wkładki z Teny są super, jak i podkłady chłonne, sama po porodzie długo używałam.
    Cytuj
  • Luiziana 31 gru 2019, 17:15
    Musze się zgodzic wkładki Tena sa świetne wiele problemów rozwiązują i miłe farmaceutki w Doz się też do tego przyczyniły
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:26
    Po porodzie to i mi się przydały, fajnie też, że w DOZ można dostać próbki i znaleźć to czego potrzebujemy.
    Cytuj
  • Petrova 14 sty 2020, 12:26
    marg_1 napisał:Dzięki, to już mniej więcej wiem o co chodzi. A gdzie się kupuje taki alarm? To się nadaje dla dziecka w każdym wieku?
    Pytaj w aptece albo znajdź w internecie np. na allegro bywają. Nie ma znaczenia wiek, działa tak samo. uśmiech
    Cytuj
  • Luiziana 28 sty 2020, 15:51
    Profilaktycznie polecam kupić w Doz nakładki z Teny na łóżko. Nam nie jeden raz uratowały materac
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia