Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prywatna opieka medyczna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prywatna opieka medyczna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Aquarella 7 maj 2012, 11:21
    Czy ktoś z Was postanowił przenieść się do prywatnej placówki medycznej, żeby mieć lepszy dostęp do profilaktyki i leczenia. Czy uważacie, że prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie zdrowotne to najlepsze wyjście?
    Cytuj
  • smoke 8 maj 2012, 13:33
    Może nie jest to najlepsze wyjście, ale jak tak dalej nasza służba zdrowia będzie działała, to nie będzie innego wyjścia...
    Cytuj
  • m_michalsky 23 wrz 2016, 16:26
    Problemem są tu jedynie pieniądze, poza tym prywatna opieka wygrywa w każdym aspekcie...
    Cytuj
  • veganka 22 lis 2016, 10:39
    ja mam wykupiony w Lux Medzie pakiet dla całej rodziny, dopiero jak zaczniesz korzystać w prywatnej opieki medycznej to widać mega różnicę w jakości obsługi, podejścia do pacjenta, poza tym zawsze mam dostęp do specjalistów nawet z dnia na dzień, nie ma z tym problemu, na wizyty umawiam się na konkretną godzinę a nie czekam w kolejce cały dzień żeby się dostać do lekarza.
    Cytuj
  • julitta 28 lis 2016, 17:43
    Z podstawowej opieki zdrowotnej korzystam w ramach NFZ ale resztę poradni prywatnie. Mam 10% rabatu na płatne wizyty u specjalistów w mojej przychodni KEN w Warszawie dzięki temu, że jestem pacjentką POZ. Zapisuję się online (z dnia na dzień) zero kolejek, lekarze bardzo dobrzy. Na NFZ do kardiologa kazali mi przy szpitalu pół roku na wizytę czekać, nie ma się co dziwić, że mało kto może sobie na takie czekanie pozwolić.
    Cytuj
  • veganka 29 lis 2016, 19:14
    ja mam pakiet w Lux Med i nie wyobrażam sobie korzystać z państwowej opieki medycznej,
    Cytuj
  • indonezja 31 sty 2017, 19:10
    My w lux medzie długo mielismy ubezpieczenie, ale rezygnujemy bo nie do końca nam odpowiadała jakośc usług. Teraz zmianiamy na Medicover,mam dwójkę dzieci i w ramach mojego ubezpiczenia mamy również szpital medicover i pomoc doraźną, to jest teraz dla mnie ważniejsze niż jakieś benefity czy karty multisport w pracy uśmiech
    Cytuj
  • veganka 8 lut 2017, 11:06
    a ja mam całą rodzinę w Lux Medzie i jestem zadowolona, mogę zamawiać wizyty do domu, poza tym nigdy nie ma problemu z dostaniem się do lekarza nawet z dnia na dzień, jak jest taka potrzeba.
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:37
    Też uważam że obecnie prywatna opieka medyczna to duże lepsze rozwiązanie niż NFZ ja już od dawna z niej korzystam i polecam.
    Cytuj
  • veganka 28 lut 2017, 12:45
    a gdzie masz wykupiony pakiet w której przychodni, no i jak oceniasz ich usługi?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Moda męska...