Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Przemęczone oczy, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przemęczone oczy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 27 lis 2015, 23:12
    a z jakiej serii jest ten krem? Znam te do twarzy, ale pod oczy nie widziałam...
    Cytuj
  • veganka 28 lis 2015, 20:28
    sylwusia163 napisał:Torebki z herbaty. Ale używam też kremu pod oczy z oeparola. Napewno nie ulzy po całym dniu ale ochroni delikatna skórę wokół oczu i nawilży.
    a jaki skład ma ten krem pod oczy? nie zawiera parabenów, bo mnie czasami kremy uczulają, wiec przywiązuję do tego szczególną uwagę.
    Cytuj
  • zagubiona 7 lut 2016, 10:38
    Proponuję okłady z herbaty i ogórków. Ponadto odstawcie malowidła. Zamiast tego odżywka lashvolution.pl Wiem co piszę bo sama robiłam kurację trzy miesięczną przed ślubem i efekt był wspaniały. Moje rzęsy stały się lśniące, zdrowe i długie.
    Odstawcie więc malowidła, dajcie odpocząć oczom i zafundujcie sobie odżywkę do rzęs.
    Cytuj
  • june45 12 lut 2016, 11:50
    A rumianek na oczy pomaga?
    Cytuj
  • toomo 24 mar 2016, 23:26
    Zacznij od jakiś sprawdzonych kropli do oczu. Po za tym w okolice wokół oczu warto na noc jak i na dzień pod makijaż stosować nawilżający/regenerujący krem pod oczy uśmiech
    Cytuj
  • blondyneczka_83 25 maj 2016, 21:45
    Ja mam okulary do komputera z antyrefleksami, codziennie zakraplam je zwykłą solą fizjologiczną. Warto poczytać o właściwościach tranu, ponieważ on bardzo dobrze wpływa na wzrok i jest produktem naturalnym.
    Cytuj
  • sonique321 23 sie 2016, 9:20
    Przede wszystkim noś okulary. Oczy szybko się męczą od pracy przed komputerem. Daj tez odpocząć oczom.
    Cytuj
  • mojojojo 23 sie 2016, 10:45
    Jest kilka sposobów na zmęczone oczy. To częsta przypadłość osób, które pracują długo przy komputerze albo np maja do czynienia z dużymi temperaturami i parą (np. gdzieś w gastronomii. Wtedy oczy pieką i się przesuszają). Tu http://www.biomedical.pl/zdrowie/poznaj-7-sposobow-na-zmeczone-oczy-f819-5511.html jest kilka tricków, część jest skuteczna, część jeszcze nie była przeze mnie wypróbowana. ale odstawienie na noc laptopa, telewizora i telefonu też jest bardzo dobrym wyjściem
    Cytuj
  • adammaj 19 wrz 2017, 12:55
    ja moge podpowiedzieć właśnie hialeye, kropelki mi bardzo dobrze slużą, okulary również nosze, ale mi to nie wystarcza, musze dodatkowo używać czegoś, żeby nie mieć takiego uczucia nie komfortu
    Cytuj
  • Ecia 16 paź 2017, 20:14
    Ja znów zaczęłam zakrapiac oczy solą fizjologiczną...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum