Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Rozgrzewanie przed treningiem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rozgrzewanie przed treningiem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Meggi85 26 sie 2014, 9:19
    Ostatnio coraz częściej się widzi próbujących biegać ludzi. Dużo moich znajomych zaczyna biegać, ale mam wrażenie, że nie każdy wie jak się za to zabrać. Ważne jest odpowiednie obuwie do podłoża po jakim biegamy i rozgrzanie się. Jak wyjdziemy z domu i od razu zaczniemy biegać to może być problem potem, żeby w ogóle się ruszyć.

    Do tych osób które biegają i tych które zaczynają, jak się rozgrzewacie przed treningiem i jak sobie radzicie z ewentualnymi. Ja używam rozgrzewającej maści (np. Dip Hot do kupienia za okolo 10zł) przed i robie conajmniej 15 min rozgrzewki. Najczęściej biegam wieczorem, więc po treningu prysznic. A jak jest u was?

    Cytuj
  • MartynKa79 30 sie 2014, 21:25
    A w czym pomaga Ci taki krem? Nie wystarczy zwykła rozgrzewka? Wprawdzie słyszałam, że smarowanie się nim przed siłownią pomaga, ale z bieganiem jakoś nie kojarzę...
    Cytuj
  • albani 19 wrz 2014, 11:49
    Fajnie, że poruszono taki temat bo rzeczywiście nie każdy wie jak się do tego zabrać robiąc tym samym soiei krzywdę bo złe przygotowanie do ćwiczeń nie wnosi nic dobrego. Przeczytajcie i zapamietajcie powyzsze porady.
    Cytuj
  • Filipek11 19 wrz 2014, 13:14
    ja chodzę regularnie do Saturn Fitness na XTB i zawsze przed treningiem mam rozgrzewkę chociaż 15 minut, bez rozgrzewki nie mam szans wytrzymać caly trening do końcauśmiech To samo mówi trener personalny z Saturn Fitness, zawsze musi być odpowiednia rozgrzewka.
    Cytuj
  • rob20 15 mar 2015, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 8 kwi 2015, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Ma to ogromne znaczenie. Sam zawsze dbam o rozgrzewkę - inaczej kontuzja murowana. Wtedy polecam http://www.rentgen-poznan.pl .
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum