Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Rozświetlający puder - jaki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rozświetlający puder - jaki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Ogryzka 31 sie 2016, 23:41
    Jaki możecie polecic puder rozświetlający? Szukam dla siebie ideału przymrużenie oka Niestety niedospanie odbija sie na moich cieniach pod oczami, a cała twarz ciągle sprawia wrażenie zmęczonej. Przy odpowiednim wykończeniu makijazu takim purdem powinnam sobie z tym poradzić. Byłam w kilku drogeriach, ale wybór takich pudrów jest ogromny. Nie chciałabym kupic bubla i sie zniechęcić. Pomożecie?
    Cytuj
  • kotek020 6 wrz 2016, 16:55
    A do jakiej karnacji potrzebujesz do jaśniejszej, ciemniejszej?
    Cytuj
  • Petrova 15 wrz 2016, 6:10     (ostatnio zmieniony przez autora 15 wrz 2016, 6:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Teraz jest boom na strobing i rozświetlacze. Wszystkie blogerki o tym piszą! wielki uśmiech Fakt faktem odcień skóry ma znaczenie, ale tak w ciemno to poleciłabym Ci tego Loreala co ostatnio reklamują. Kojarzysz? O taki...

    [

    Cytuj
  • Ogryzka 23 wrz 2016, 12:52
    Widziałam reklamę w tv tego Loreal. Tylko ja mam jasną cerę, czy ten puder będzie dla mnie dobry?
    Cytuj
  • Petrova 30 wrz 2016, 21:57
    Do jasnej cery jest troszeczkę inny zestaw kolorów. Wejdź sobie do nich na stronę i zobacz. Powinien Ci pasować. uśmiech
    Cytuj
  • rudadagusia 24 lis 2016, 12:37
    Jeśli chodzi o pudry to ja mogę Ci polecić Kryolan Glamour Glow - naprawdę świetnie działa i wygląda do twarz. Co prawda trochę kosztuję, ale ostatnio widziałam, że w całkiem niezłej cenie można go dostać w drogerii internetowej https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz. A serio warto w niego zainwestować, bo długo się utrzymuje, nie obciąża i dostępny jest w wielu kolorach, więc każdy znajdzie dla siebie pasujący odcień. Spoko jest też Pupa Like a Doll, ale jakbym miała polecić, to lepiej zapłacić trochę więcej za Glamour Glow bo efekt rozświetlenia wygląda naprawdę imponująco
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum