Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Samo zdrowie - bez lekarstw i chemii

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Samo zdrowie - bez lekarstw i chemii

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • konto_usuniete_50428 2 sty 2012, 15:02
    UWAGA trwa jeszcze świąteczna promocja na serie zabiegów - Karnet srebrny -złoty- platynowy zapraszamy na pierwsze spotkanie z zabiegiem gratis do koń przymrużenie oka ca stycznia!
    Cytuj
  • truskawa1 27 sty 2012, 9:17
    Jeżeli chcesz żyć zdrowo musisz się zdrowo odżywiać i gotować samemu a nie kupować przetworzone produkty, zapraszam na moją stronę adres tutaj, znajdziesz tu wiele przepisów jak gotować smacznie i zdrowo.
    Cytuj
  • martyniana 27 lis 2014, 11:28
    Ja bym jeszcze polecała zainwestować w taka poduszkę ortopedyczną http://omedika.pl/zdrowy-sen-poduszki-ortopedyczne-r93.html ponieważ wyspany i wypoczęty człowiek- to zdrowy organizm.
    A bóle kręgosłupa to zazwyczaj nasza udręka :-(
    Cytuj
  • koonik 29 lis 2014, 0:10
    Trzeba próbować to osiągnąć, ale prawdę mówiąc, chyba nikomu się to nigdy nie uda
    Cytuj
  • m_michalsky 23 wrz 2016, 16:37
    Wszelkie takie "cudowne metody" to pic na wodę.
    Cytuj
  • sonique321 15 gru 2016, 9:49
    Teraz chemia jest w tylu produktach skrzywienie to straszne.
    Cytuj
  • nina_ky 7 cze 2017, 13:07
    Dlatego ja sprawdzam skład każdego produktu. Przynajmniej unikam dzięki temu tych najgorszych.
    Cytuj
  • nowa_kamila 11 sty 2024, 9:52
    Jednym z rewelacyjnych kroków w kwestii zdrowia jest zapoznanie się z tradycyjną medycyną indyjską jaką jest ajurweda. Mnie ten temat zaciekawił i skorzystałam z kursów oraz szkoleń od https://www.strefaobfitosci.pl/szkola-ajurwedy-strefa-obfitosci/ Jest to dobry krok w stronę osiągnięcia równowagi w swoim życiu i rozpoczęcie go w zgodzie z naturą. Pani Kasia rewelacyjnie wprowadzi Was w zagadnienia związane z czakroterapią i psychologią czakr, oczyszczaniem, dietoterapią, ziołolecznictwem a także kosmetologią.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum