Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Samodzielne ombre

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Samodzielne ombre

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Buglasz 19 lip 2016, 6:52
    Dacie mi jakieś wskazówki, jak zrobić samodzielnie ombre? Co może w takiej koloryzacji nie wyjść? To wydaje się raczej proste, prawda?
    Cytuj
  • Kakaczor 22 lip 2016, 10:54     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lip 2016, 6:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Tak, to jest proste, tylko musisz znaleźć odpowiednią farbę. Na pewno podołają te farby ombre blond http://lorealparis.pl/needs/koloryzacja/refleksy-pasemka-i-ombre.aspx Ja już je przetestowałam język
    Cytuj
  • tyrymy 23 lip 2016, 12:22
    Pamiętaj tylko żeby nie zrobić sobie koloryzacji w lini prostej. Mam na myśli że jeśli załóżmy masz ciemne włosy, żebyś na pewnej wysokości nie miała rozjaśniania jak od lini prostej, linia która oddziela kolor twoich włosów.
    Cytuj
  • grejs 23 lip 2016, 23:20
    ja bym się chyba jednak bała robić ombre samemu
    Cytuj
  • sonique321 26 lip 2016, 9:13
    Ja zamierzam zrobić ombre samodzielnie. Zamierzam kupić ciemniejszą farbę, nałożyć ją do połowy włosów i zostawić, potem na końce dać ale na krótszy czas. uśmiech
    Cytuj
  • Kotsu 26 lip 2016, 15:19
    Robiąc samodzielnie ombre można bardzo łatwo popalić włosy.
    Cytuj
  • sonique321 3 sie 2016, 10:52
    Jeżeli ktos chce je zrobić z ciemnych włosów tzn. dać na końce rozjaśniacz to na pewno... Tak bym nie ryzykowała.
    Cytuj
  • hasanna 8 sie 2016, 12:23
    Ja raczej nie zdecydowałabym się na samodzielne robienie sobie ombre. Nie bardzo wierzę w swoje umiejętności i byłoby to dla mnie zbyt ryzykowne. Wolę jednak profesjonalne wykonanie.
    Cytuj
  • Karina1982 24 paź 2016, 9:06
    Ja nie wiem czy bym podołała zrobić sobie ombre samodzielnie. Chyba jednak bałabym się, że nie wyjdzie. Chodzę do fryzjera raz na kilka miesięcy i robię nie ombre tylko sombre. Jestem zachwycona za każdym razem jak wychodzę z salonu, a nie chodzę często bo przy tego typu farbowaniu odrosty nie są rażące i wyglądają wręcz dobrze uśmiech
    Cytuj
  • ewelka_28 30 paź 2016, 13:14
    Lepiej iść do fryzjera, bo jak coś nie wyjdzie to i tak będziesz musiała do niego pójść przymrużenie oka Ostatnio też myślę nad zrobieniem sobie ombre, ale oczywiście zamierzam się wybrać do fryzjera, farbować to w ogóle nie umiem przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum