Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Samogasnące papierosy i e - papierosy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Samogasnące papierosy i e - papierosy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • SawkaE 3 lut 2011, 10:37
    Od 17 listopada tego roku wszystkie fabryki wyrobów tytoniowych w Unii Europejskiej będą musiały produkować papierosy samogasnące, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
    Nowe papierosy zostaną wyposażone w specjalne papierowe obrączki, wykonane z papieru, który słabiej przepuszcza tlen. Taki papieros, położony np. na popielniczce, lub trzymany dłużej w ręku, po chwili sam zgaśnie.

    Jeśli już tak Unia nie che tych papierosów to może zakazać ich produkcji. Ceny mają niby tych nowych skrętów nie zdrożeć, ale to pewnie bajka. Ale pewnie zdrożeją. Może w takim razie palacze powinni przerzucić się na e-papierosy?
    Cytuj
  • Fridge 3 lut 2011, 10:50
    A może zrobić wódkę z szybko uciekającymi procentami. Ci z UE to nieraz mają takie pomysły, że klękajcie narody.
    Już bylo coś o prostych bananach czy ogórkach, wcześniej o wielkości sęku w desce. ślimak to we Francji ryba bo są na to dotacje.
    Tylko patrzeć jak z kota zrobią psa lub odwrotnie.

    Samogasnący się papieros? A może samowylatujący politycy z paramentu? do tego ostatniego jestem ZA!!!!
    Cytuj
  • KoKoszka 3 lut 2011, 14:19
    Akurat ten pomysł z papierosami, które same gasną nie wydaje mi się głupi, może chodzi o bezpieczeństwo? Taki papieros, o kórym ktoś zapomni albo go niedokładnie zgasi nie spowoduje przynajmniej pożaru!
    Cytuj
  • caipirinha 3 lut 2011, 14:54
    Fakt, Unia propaguje nieraz dziwne pomysły, ale z papierosami to zawsze będzie kontrowersyjna sprawa. Niepalącym przeszkadza jak ktoś pali, palacze domagają się swoich praw- i badź tu mądry.
    Cytuj
  • alekpom 26 lut 2015, 17:35
    Chyba coraz więcej osób już się po epapierosy. I dobrze, nie czuć przynajmniej tego okropnego zapachu papierosów! Ja mam nadzieję, że teraz w mojej rodzinie przestaną palić uśmiech Zrobię masowe przerzuceni na epapierosa. Znalazłam już fajne liwuidy i chyba sprezentuję rodzicom uśmiech
    Cytuj
  • mixal 18 mar 2015, 12:47
    Ja tam używam już dłuższy czas e-papierosów i jestem bardzo zadowolony. Mniej mnie kosztują, nie śmierdzę i powoli zaczynam zmniejszać ilość nikotyny w olejkach. Wszystkim, którzy chcą spróbować polecam na początek zestawy od One, są tanie i dobre uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 4 kwi 2015, 22:11
    Ja też zastanawiam się nad przejściem na e-papierosy. Widziałam fajny zestaw MX7 Gift Box Double i chyba go sobie zamówię. Mój brat już pali e-fajki i o wiele mniej kasy na nie wydaje. Poza tym podobno są mniej szkodliwe od tradycyjnych papierosów i nie śmierdzą tak bardzo. Mi na tym właśnie zależy bo mój facet ciągle narzeka, ze w domu czuć papierosy...
    Cytuj
  • losia 10 cze 2015, 21:00
    Nie słyszałam o tych wymogach ale z tego co się orientuję to e papierosy nie są takie drogie. Tak jest również w przypadku olejków do nich.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Masaż tajski