Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • Kakaczor 25 paź 2015, 0:24
    Wiadomo, że kosmetyków w sklepach od groma, ale takich, które działają - już mniej. A skóra sucha, więc przydałoby się ją czymś nawilżyć. Tylko czym?
    Cytuj
  • Gaflyca 27 paź 2015, 19:17
    Ile możesz na to przeznaczyć kasy?
    Cytuj
  • Buglasz 27 paź 2015, 23:11
    Może warto zainwestować w kosmetyczkę?
    Cytuj
  • Ympluta 28 paź 2015, 2:59
    Buglasz napisał:Może warto zainwestować w kosmetyczkę?
    Ale po co, skoro jest wiele fajnych kremów?
    Cytuj
  • Kakaczor 28 paź 2015, 4:15
    Gaflyca napisał:Ile możesz na to przeznaczyć kasy?
    Nie mam jakiego limitu. Powiedzmy max 50 złotych.
    Cytuj
  • kifonda 28 paź 2015, 8:13     (ostatnio zmieniony przez autora 28 paź 2015, 9:36, w całości zmieniany 1 raz)
    50 zł? Drożyzna. Garnier ma dużo tańsze kremy http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/hydra-adapt Nie widzę sensu przepłacać.
    Cytuj
  • zylek 13 lis 2015, 13:34
    Krem kwiatowy HB. Jest dosyć tani - powinien się nadawać do każdej cery. Przy wymagającej widać było bardzo dużą odmianę przy systematycznym stosowaniu. U mnie dało to diametralną odmianę, skóra miękka i delikatna. Kluczowe jest przy takich produktach ich odpowiednie stosowanie. Ale oczywiście wszystko również zależy od Waszej cery.
    Cytuj
  • otojestkasia 24 lis 2015, 17:11
    Ja stosuje ten krem: Your Natural Side Masło awokado & shea od kilku miesiecy i troche sie polepszyla kondycja mojej skory, nie jest juz tak okropnie sucha
    Cytuj
  • zataraa2 25 lis 2015, 9:13
    Rozumiem, że to ma być krem do twarzy?? Fajne kremy nawilżające ma oeparol, wszystkie są na bazie wiesiołka uśmiech, ja mam z serii essence, to chyba jest najbardziej nawilżająca seria.
    Cytuj
  • veganka 25 lis 2015, 14:27
    ale mają też kremy na inne części ciałą? generalnie mam bardzo suchą skórę na rękach i nogach, zimą strasznie wysysza mi się skóra, dlatego zastanawiam sie czy pomoże?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum