Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Swojezdanie 28 kwi 2017, 14:25
    Tak, jak najbardziej. Moim zdaniem świetnie się sprawdza.
    Cytuj
  • tartinka 8 maj 2017, 10:52
    Lubię kosmetyki oillan, jak moja cera ma fazę na przesuszanie sie to używam kremu Multi-lipidowego, super nawilża uśmiech od razu podkład lepiej wygląda i w ogóle makijaż, fajnie się sprawdza u osób z wrażliwą cerą
    Cytuj
  • Lonka222 8 maj 2017, 11:58
    Nawilżanie parowe, maski robione z apteki
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:47
    U mnie się fajnie sprawdzają olejki do twarzy, szczególnie lubię z granatem z alterry w rossmannie do kupienia.
    Cytuj
  • Grosa 10 maj 2017, 10:57
    U mnie o dziwo nie działa żaden krem nawilżający, nie zależnie od tego ile go użyje nic się nie zmienia smutny
    Cytuj
  • nina_ky 12 maj 2017, 13:58
    Może używasz złego kremu. Np. olej parafinowy w składzie zmniejsza działanie pozostałych składników.
    Cytuj
  • 12 maj 2017, 14:22
    Z Resibo są bardzo fajne kremy, ale jak wolisz coś tańszego to polecam najzwyklejszy krem Bambino (z tym, że tylko na noc, na dzień się nie nadaje niestety).
    Cytuj
  • malamiii 26 maj 2017, 11:53
    Spróbuj sobie firmy oeparol mają właśnie takie kremy nawilżające dostałam jakiś czas temu taki zestaw na urodziny od koleżanki i na chwilę obecną to jest najlepszy krem jaki tylko miałam. Jak tylko mi się skończy to kupię identyczny bodajże w aptece tylko można go dostać bo w sklepie się nie spotkałam z takim
    Cytuj
  • PaulinaK85 2 cze 2017, 17:11
    Grosa napisał:U mnie o dziwo nie działa żaden krem nawilżający, nie zależnie od tego ile go użyje nic się nie zmienia smutny
    Grosa, to może u Ciebie trzeba zadziałać głębiej? Umów się w gabinecie medycyny estetycznej i zapytaj o mezoterapię, z doświadczenia mogę Ci polecić preparat Ialest. Takie podskórne odżywienie to jednak całkiem inna bajka niż kremy przymrużenie oka
    Cytuj
  • kubakos 26 cze 2017, 13:35
    OO tak jak mówi malamiii Oeparol to bardzo dobra firma moja żona również go wszystkim poleca. Jeśli chodzi o nawilżanie skóry, warto też chodzić do kosmetyczki na nawilżanie bo jak profesjonalista dobrze nie zrobi to samemu ciężko
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum