Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Meggi85 28 kwi 2016, 8:49
    Niestety ostatnio zauważyłam, że coraz częściej moje włosy znajduję w odpływie wanny, na dywaniku w łazience i ogrom w szczotce. Zastanawiam się czy macie na to jakies sposoby. Byłam w aptece i sa jakieś szampony czy ampułki na wypadanie włosów, ale ktore z nich wybrac?

    Cytuj
  • Ogryzka 28 kwi 2016, 9:59     (ostatnio zmieniony przez autora 30 kwi 2016, 9:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Zobacz sobie w aptece serie Anticaduta. Moja mama ma ich kapusłki i szampon. To produkty Biokap'u, które mają właśnie pomóc w walce z wypadającymi włosami. Można wybrać sobie taka formę jaką chcesz, bo mają szampon, kapsułki da mężczyzn, kapsułki dla kobiet, lotion i ampułki.
    Cytuj
  • Meggi85 30 kwi 2016, 9:08
    Muszę zobaczyć w aptece. Najbardziej by mi pasowała forma szamponu. czytałam na necie, ze kosztuje trochę ponad 30zł, wiec nie jest drogi i ma naturalne składniki. Nie zawiera chemicznych składników drażniących, takich jak emulgatory PEG, silikony, SLS, SLES, parabeny, a to tez ważne.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 kwi 2016, 19:05
    Szampon to dobry pomysł, ale ja bym połączyła z czymś jeszcze. Słyszałam dobre opinie na temat tego lotionu, tu masz opis działania i skład http://www.biokap.pl/katalog-produktow/lotion-przeciw-wypadaniu-wlosow-50ml-1 - moim zdaniem bardzo mądrze dobrany.
    Cytuj
  • jarzebina 30 kwi 2016, 21:10
    Mają w tej serii też kapsułki, nieco inny skład dla kobiet i dla mężczyzn. Mój mąż od jakiegoś czasu je bierze, włosy mniej mu wypadają, jestem ciekawa czy pojawią się jakieś nowe, bo ostatnio faktycznie spore zakola mu się zrobiły.
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 11:10     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Też mam kilka rad na wzmocnienie włosów http://www.wypadanie-wlosow.biz/jak-wzmocnic-wlosy.php Gdyby wszystkie sposoby zawiodły, to chyba czas na trychologa...
    Cytuj
  • jarzebina 15 maj 2016, 21:46
    No na przykład tak jak tutaj piszemy przymrużenie oka O co dokładnie pytasz? Jakie wzmacnianie masz na myśli? Kosmetyki? Suplementy? Wcierki?
    Cytuj
  • Meggi85 23 maj 2016, 14:07
    MartynKa79 napisał:Szampon to dobry pomysł, ale ja bym połączyła z czymś jeszcze. Słyszałam dobre opinie na temat tego lotionu, tu masz opis działania i skład http://www.biokap.pl/katalog-produktow/lotion-przeciw-wypadaniu-wlosow-50ml-1 - moim zdaniem bardzo mądrze dobrany.
    Myślałam jako dodatek wziąć ich maskę do włosów rewitalizująco-naprawcza Bellezza. Dużo ostatnio o niej dobrego czytałam. Przeznaczona jest głównie dla bardzo wysuszonych i zniszczonych włosów. Myślę, że to dodatkowo by im dobrze zrobiły. Ktoś może jej używa i może powiedziec o niej coś więcej ?
    Cytuj
  • veganka 25 maj 2016, 12:31
    może warto też pomyśleć o wzmocnieniu od środka, ja np łykam oeparol femina, na wzmocnienie włosów w sumie głównie zalezy mi an tym, żeby włosy mniej wypadały.
    Cytuj
  • manilka 31 maj 2016, 14:37
    Veganka, ja też własnie łykam te kapsułki już od lutego, bo chciałam wzmocnić włosy zima i teraz w maju widze zdecydowaną poprawę, bo coraz mniej ich zostaje na szczotce i są takie błyszczące i zdrowe uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum