Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karolciak83 20 wrz 2016, 15:05
    Niestety mi też bardzo mocno wypadają. Tak się zastanawiam czy to nie jest związane z tym, że jest teraz sezon jesienno zimowy i włosy ogólnie w słabej kondycji po lecie. Teraz chyba będzie jeszcze gorzej bo już niedługo zacznie się sezon grzewczy i czapkowy, a jak wiadomo to nie sprzyja dobrej kondycji włosów.
    Cytuj
  • Ogryzka 26 wrz 2016, 16:54
    Dlatego właśnie warto o nie zadbać. Zresztą o wlosy warto dbac nie tylko przed zimą, ale przez cały rok. Ja tez miałam z Biokap szampon anticaduta, ale mam tez maskę ich z serii bellezza rewitalizująco naprawczą. Działa cuda, więc jak coś zobacz w aptece. Od siebie polecam.
    Cytuj
  • sylwusia163 28 wrz 2016, 9:50
    Po ciąży miałam ogromny problem z włosami. Leciały poprostu garściami. Wystarczy, ze przesunełam dłonią po kucyku a w garści zostawało mi kilkanascie nawet włosów. Na poduszce, w odpływie, wszedzie. Kupiłam kasułki z oeparola piekna skóra włosy i paznokcie i zaczełam regularnie łykać. Powoli włosy przestawały wypadać, stały sie silniejsze i bardzije błyszczące. Z czasem zaczeły sie zagęszczać. A plusem były jeszcze mocniejsze paznokcie bo wcześniej strasznie mi sie rozdwajały. Ostatnio w aptece kupiłam duopak to taniej wyszło. Mamie dam drugie opakowanie bo też zaczeła ostatnio ma łamliwe paznokcie narzekać.
    Cytuj
  • jarzebina 29 wrz 2016, 20:57
    Znam ten ból, włosy w odpływie to masakra, aż czarno... Na szczęście problem już za mną. Zastanawiam się czy tak pozostanie, bo właśnie kończę trzymiesięczną kurację kapsułkami anticaduta uśmiech Skusiłam się po tym, jak u męża poprawa była widoczna gołym okiem.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 wrz 2016, 20:06
    Jeszcze lepsze efekty daje stosowanie kilku produktów z serii anticaduta łącznie. uśmiech U mnie problemu praktycznie nie ma. Przyznam jednak, że zapobiegawczo nadal stosuję te kosmetyki, zwłaszcza teraz, bo jesień nadchodzi. Zmiany temperatur kiepsko wpływają na kondycję moich włosów. smutny
    Cytuj
  • Petrova 30 wrz 2016, 21:16
    jarzebina napisał:To wejdź na stronę biokap.pl i tam jest mapa, gdzie znajdziesz ich produkty, a jeśli w Twojej miejscowości nie ma żadnej, to jest też lista aptek internetowych.
    Pięknie dziękuję za podpowiedź. Zaraz pójdę sobie to przejrzeć i na pewno z takiej możliwości skorzystam. uśmiech
    Cytuj
  • veganka 3 paź 2016, 15:28
    ja też ostatnie miesiące miałam bardzo stresujące, zmiana pracy, dzieci mi chorowały, więc strsu miałam co niemiara, odbiło się to na moim zdrowiu i kondycji, włosy strasznie mi zaczęły wypadać, skóra zrobiła sie zmęczona i ziemista. Po kilku miesiącach wszystko się ułożyło, a ja zaczęłam stosować suplementy bo włosów miałam coraz mniej, kupiłam w aptece oeparol femina bo był w promocji 2 opakowania w cenie 1, pomyślałam że starczy na dłużej i zainwestowałam, po miesiącu kuracji, włosy już tak nie wypadają, a do tego skóra jest bardzej promienna i paznokcie mniej łamliwe.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 paź 2016, 18:19
    Niestety fakt, ze stres tez ma znaczenie, ale wlosy które maja braki w strukturze od razu zareagują. Sprobuj może tego Biokap o którym pisaliśmy wczesniej. Jeśli nie tego typowo na wypadanie wlosów to z serii bellezza jest szampon rewitalizująco-naprawczy. Na pewno odbuduje Twoje wlosy.
    Cytuj
  • Petrova 31 paź 2016, 21:00
    Szczerze mówiąc nie znam. Co to za kosmetyki są?
    Cytuj
  • filka 8 lis 2016, 8:26
    Ja też nie ale stosuję przeważnie jakieś odżywki keratynowe, nawet nieźle się sprawdzają
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum