Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ślub / wesele - co na siebie włożyć??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub / wesele - co na siebie włożyć??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • panchita 28 sie 2010, 12:00
    Za miesiąc idę na ślub koleżanki, właściwie to przyjaciólkiuśmiech
    Poradźcie, czy wypada mi pójść w takiej sukience?
    wypatrzyłam sobie ją już jakiś czas temu, ale teraz mam wątpliwości... czy ten kolor nie jest zarezerwowany dla panny młodej? już sama nie wiem... poradźcie miuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 28 sie 2010, 15:13
    Ja myślę, że taki zestaw z tą ciemną szarfą w talii, ciemnymi butami jest jak najbardziej okuśmiech Do tego jeszcze ciemna torebka, niekoniecznie w tym samym kolorze i możesz śmiało w takiej kreacji wystapić! Baw się dobrzeuśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 28 sie 2010, 18:32
    A w jakiej sukni bedzie panna młoda? Jeśli w białej to w porządku, jeśli kremowy, ecru, zbliżony do tej sukienki to raczej odpada.
    Cytuj
  • WitoldEs 28 sie 2010, 21:04
    zdecydowanie odpada, nie chcesz chyba robić pannie młodej konkurencjiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • panchita 28 sie 2010, 23:16
    Panna młoda będzie cała w bieli, a ta sukienka jest w rzeczywistości w takim lekko łososiowym kolorze... chociaż w dziennym swietle wyglada na kremowy.
    Chyba jednak poszukam czegoś innego, nie jestem do końca przekonana, a nie chcę się źle czuć z tego powodu:/
    Cytuj
  • Iolla007 29 sie 2010, 1:47
    A czy wypada brać ślub cywilny w spodniach??
    Cytuj
  • becia_koronczarka 29 sie 2010, 8:44
    Moja koleżanka brała ślub w takim spodnium, góra połączona z dołem, szersze nogawki, góra miała jeszcze rodzaj kaptua na plecach... Wyglądało to bardzo stylowo i oryginalnie, prezentowała się pieknie, ale wiem, że miała przeboje z rodziną o to żeby włożyć tradycyjną sukienkę. A ona po prostu źle się czuła w sukienkach i stwierdziła, że nie będzie się zmuszać żeby sie babci podobało język
    Cytuj
  • KoKoszka 29 sie 2010, 12:15
    Cywilny ślub - to jeszcze rozumiem, ale w kościele? Pan młody w garniturze i panna młoda...też w spodniach? To musi wyglądać dziwnie...
    Cytuj
  • Beetlejuice85 29 sie 2010, 15:22
    co najmniej dziwnie.
    Cytuj
  • panchita 29 sie 2010, 16:18
    A co powiecie na cos takiego?

    to cos z zupełnie innej beczkiprzymrużenie oka ale mi się podoba. I buty już mam do tej kreacji... pozostało by tylko skombinowac torebkę, ale mam jeszcze troche czasu. Co myslicie?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum