Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ślub / wesele - co na siebie włożyć??, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub / wesele - co na siebie włożyć??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • becia_koronczarka 29 sie 2010, 17:54
    Śliczna sukienka! I na wesele idealna. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Tylko przydałoby się jeszcze jakieś okrycie na ramiona jeśli impreza będzie we wrześniu to na bank się przyda...
    Cytuj
  • zosiasamosia 29 sie 2010, 21:54
    A jak sądzicie, czy można iść na ślub i wesele w małej czarnej? Czy czarny z założenia odpada?
    Cytuj
  • birata 29 sie 2010, 23:02
    No...niby mała czarna to taki uniwersalny wariant, klasyka i w ogóle, ale wg mnie nie powinno się w tym kolorze pojawiać na ślubie. Zresztą niektózy uważają, że czerń przynosi pecha tak jak perły. Lepiej nie ryzykować przebiegły
    Cytuj
  • casinda_ebe 30 sie 2010, 1:56
    panchita napisał:Za miesiąc idę na ślub koleżanki, właściwie to przyjaciólkiuśmiech
    Poradźcie, czy wypada mi pójść w takiej sukience?
    wypatrzyłam sobie ją już jakiś czas temu, ale teraz mam wątpliwości... czy ten kolor nie jest zarezerwowany dla panny młodej? już sama nie wiem... poradźcie miuśmiech
    Moim zdaniem ta sukienka jest bardzo ładna, ale kolor raczej odpada... Lepiej nie robić konkurencji Pannie młodej przymrużenie oka Wiadomo, że tej sukience daleko do ślubnej, ale niech się zdarzy, że Panna młoda założy coś bardzo prostego i będzie dziwnie wyglądać. Najlepiej, jakbyś znalazła taki sam model tylko w innym kolorze - może blady róż, albo coś w niebieski?

    Co do czarnych sukienek to też słyszałam, że "przynoszą pecha", ale ja osobiście takimi zabobonami się nie przejmuję i sama chodzę na wesela w małej czarnej przymrużenie oka Zakładam tylko kolorowe dodatki, póki co jeszcze nikt się nie obraził przymrużenie oka
    Cytuj
  • zott 18 lip 2013, 8:40
    Oprócz sukienki należy ubrać wygodne i ładne buty.
    Cytuj
  • Glinka 8 maj 2019, 19:22     (ostatnio zmieniony przez autora 8 maj 2019, 19:24, w całości zmieniany 2 razy)
    kosz
    Cytuj
  • piggy55 17 wrz 2019, 11:17
    A jak układacie włosy? Za tydzień idę na wesele, myślałam żeby je wyprostowa i dać jaką efektowną opaskę. Będzie okazja do solidnego przetestowania mojego nowego zakupu czyli prostowicy babyliss st455E. Mój sprzęcik ma szerokie plytki co znacznie skraca cza prostowania, można grubsze pasmo wlosów wyprostować.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum