Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spadek formy i koncentracji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spadek formy i koncentracji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • Czakalaka 16 sty 2013, 1:36
    Zauważyłam u siebie ostatnio spadek formy, co jest dla mnie dość dziwnym uczuciem, bo zawsze byłam pełna energii i chęci do działania. W dodatku pogorszyła mi się pamięć i koncentracja, z czym już totalnie nie mogę sobie poradzić. Zrobiłam sobie podstawowe badania i wszystko wyszło w normie, więc nie wiem w czym tkwi problem. Myślicie, że brakuje mi jakichś witamin czy minerałów?
    Cytuj
  • alka7 16 sty 2013, 14:23
    Możliwe,że brakuje Ci witamin.Tabletek jest dużo na takie dolegliwości,jednak jakie są najlepsze tego nie wiem.Idź najlepiej do apteki,Pani na pewno Ci coś poleci i będzie lepiejuśmiech Czasami człowieka takie coś łapie:/
    Cytuj
  • marakujka 19 sty 2013, 10:46
    na wzmocnienie pamięci orzechy włoskie, owoce i warzywa lub herbatki z żeń sznia, jak Ci smak nie podejdzie to są nawet tabletki. No i przede wszystkim trenuj pamięć! małe ćwiczenia z zapamiętywania codziinnieuśmiech
    Cytuj
  • IfeelYou 20 sty 2013, 19:27
    Możliwe, że brakuje tobie jakis witamin, może zrób sobie podstawowe badania, a tym czasem wspomóż się polecanymi tabletkami z żeń-szenia z Gal. Dobrze wpływają na koncentrację i pobudzają do działania.
    Cytuj
  • hanka100 21 sty 2013, 14:01
    Orzechy też wzmacniają koncentrację. Radzę Ci kilka dziennie jeść, to po paru dniach zobaczysz różnicę. Żeń-szeń też tak działa. Zawsze jak zbliżają się jakieś egzaminy czy potrzebny jest większy wysiłek umysłowy to łykam przez jakiś czas kapsułki.
    Cytuj
  • Marta30S 22 sty 2013, 15:07
    apatia,
    menopauza,
    nerwy?
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 12:18     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 12:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Przydałyby mi się chyba jakieś takie preparaty. Nerwów u mnie ostatnio nie brakuje, więc i na uspokojenie by się coś nadało język
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 15:55     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:55, w całości zmieniany 1 raz)
    ja chyba sobie melisę kupię na nerwy, bo nie chcę się tabletkami faszerować, a ostatnio mam taki strasznie nerwowy okres w pracy i w domu, ze coś na uspokojenie przydałoby się
    Cytuj
  • 12 mar 2013, 12:21
    może brakuje Ci magnezu albo potasu? jeśli nie lubisz się faszerować pigułkami, to gryź orzechy, pij kakao, jedz czekoladę albo banany chociaż, jeśli wolisz się obyć bez słodyczy przymrużenie oka w warzywach strączkowych jest też magnez, np. w fasoli czy groszku i w kaszy gryczanej też przymrużenie oka aa i lepiej ogranicz kawę i stres, bo wtedy się źle przyswaja magnez przymrużenie oka dobra dieta jest dobra na wszystko uśmiech
    Cytuj
  • Vagido 22 mar 2013, 14:48
    Cóż, znam ten problem z autopsji, wystarczy kilka dni, że nie dosypiam i potem spadek koncentracji na kilka następnych dni. Nie chcę się faszerować energetykami, które ponoć mają pomagać odzyskać koncetracje i pobudzać, bo jedynie nawala od nich serce i są problemy żołądkowe. Słyszałem, że dobre działanie ma [url=http://]Actibion[/url], działa łagodnie i skuteczne i jest dobrym uzupełnieniem diety. Ktoś próbował?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum