Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Spodnie push - up

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Spodnie push - up

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • IKZE 23 lut 2016, 21:33
    Dziewczyny, ostatnio zauważyłam, że w sklepach pojawiło się masa spodni z tzw push up'em pośladków... Nie miałam jeszcze okazji przymierzać żadnych, ale chciałabym się Was zapytać, czy faktycznie widać różnicę? Bo np jak tutaj widzę http://magmac.pl/legginsy-damskie/1164-modelujace-legginsy-push-up.html?search_query=push&results=3 to te legginsy wyglądają super na tyłku tej modelki, ale ile jest w tym zasługi samych legginsów z push up'em a ile samej modelki, bo wg mnie, wyglądałaby ona w we wszystkim równie dobrze... Prośba o Waszą opinię, bo hmmm mimo wszytsko trochę kuszą te legginsy i że i jak mogłabym w nich wyglądać podobnie uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 24 lut 2016, 14:11
    Też się z takimi spotkałamna necie ale nie miałam jeszcze okazji przymierzyć. Będę w weekend w Piasecznie w centrum Fashion House to zobacze w moim ulubionym sklepie marki Tom Tailor. Ta Marka jest adresowana do tych, którzy stawiają na indywidualność, pewność siebie i aktywność. Dla osób żyjących w dynamicznym środowisku miejskim. Muszą miec te leginsy u siebie uśmiech
    Cytuj
  • Alka122 24 lut 2016, 14:57
    podobno w Meksyku i krajach Ameryki Łacińskiej takie spodnie to norma już od dawna przymrużenie oka
    Cytuj
  • maaagda 11 mar 2016, 15:24
    Dobre hasło marketingowe na nazwę spodni ale czy działają?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum