Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stosujecie suplementy?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stosujecie suplementy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 29 maj 2017, 18:37
    Stosuję suplementy w zależności od swoich potrzeb, jeden został ze mną na co dzień i jest to wcześniej wspomniany już colon slim. Idealny balans miedzy błonnikiem a innymi składnikami wspomagającymi odchudzanie. Także to dla mnie nie zastąpiony przyjaciel w walce z problemem zaparć i podjadania. Zawsze mam w domu. Jest łatwo dostępny, u mnie w każdej aptece.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 maj 2017, 9:17
    A do tego niewiele kosztuje. Dla mnie to kolejny argument na tak. uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 22 cze 2017, 12:48
    MartynKa79 napisał:A do tego niewiele kosztuje. Dla mnie to kolejny argument na tak. uśmiech
    O tak, to też duży plus uśmiech. U mnie dalej waga spada, jestem mega zadowolona uśmiech.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 26 lip 2017, 15:52
    Naturalne suplementy są warte pochylenia się nad nimi, ale np. jak moja żona była w ciąży to miała coś takiego jak mama dha premium, bo oprócz kwasu foliowego musiała brać jod, więc łykała to wszystko w jednej tabletce, żeby za bardzo się nie faszerować.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 28 lip 2017, 14:53
    Nie znam się na tym super-ekstra, ale mojej żonie lekarz powiedział, że suplement w ciąży to konieczność. Bo nawet dostarczanie dużych ilości kwasu foliowego nie sprawi, że organizm to przyjmie. No i trzeba brać wtedy suplement. Mówię, co powiedział lekarz, a jest cenionym specjalistą.
    Cytuj
  • zonja 12 wrz 2017, 12:25
    To prawda, w I i II trymestrze w rozwoju mózgu u dziecka biorą udział głównie kwasy tłuszczowe Omega‒3, które można znaleźć w foliku mama razem z kwasem foliowym i jodem, więc nie ma potrzeby brać dodatkowo innych suplementów.
    Cytuj
  • shogue 2 paź 2017, 13:28
    W sumie każda odpowiedzialna mama powinna zadbać by ie zabrakło folianów i innych witamin aby dziecko nie dostało jakieś strasznej wady rozszczepu kręgosłupa, czy nawet bezmózgowia z braku folika w organizmie kiedy zaczyna zamykać się cewa nerwowa Dla me jako przyszłej mamy to najważniejszy suplement
    Cytuj
  • giliniana 3 paź 2017, 13:31
    "Nie chcem ale muszem". Jakoś magnez nie chce się trzymać mojego organizmu i od czasu do czasu uzupełniam sobie braki suplementem. Ale tak jak mówię, od czasu do czasu kiedy widzę, że jest to potrzebne. Poza tym łykam drożdże aby wzmocnić skórę i paznokcie. Ale to dla czysto wizualnego efektu tylko.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 4 paź 2017, 9:32
    Suplementom jakoś za bardzo nie ufam, jeśli na jakiś się decyduję, to tylko jeśli już ktoś go sprawdził na własnej skórze. uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 9 paź 2017, 10:01
    czarnaJagoda napisał:Suplementom jakoś za bardzo nie ufam, jeśli na jakiś się decyduję, to tylko jeśli już ktoś go sprawdził na własnej skórze. uśmiech
    Na własnej mam przetestowany colon slim. uśmiech Stosuję go regularnie, ubrania lżejsze, luźniejsze, ja lżejsza i przestałam mieć wzdęty brzuch. Polecam uwadze. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum