Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stosujecie suplementy?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stosujecie suplementy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hasanna 12 paź 2017, 13:45
    Nie, nie stosuję, nie jest mi to do niczego potrzebne.
    Cytuj
  • zataraa2 23 paź 2017, 15:09
    mojej babci kupowałam ostatnio lutezan omega na oczy, babcia dobija 90 tki i ciągle bez okularów ale ostatnio tez się skarży na oczy, lekarz jej zalecil kupić, fajnie ze tylko 1 tabletkę dziennei seniorzy i tak mają zazwyzaj sporo leków do brania
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:21
    Tylko tabletki dla mam karmiących
    Cytuj
  • TomeczekBBS 4 lis 2017, 14:35
    Moja żona przed ciążą, w ciąży i w czasie karmienia bąbla łykała mama dha premium. Właściwie nie znam kobiety, która nie łykałaby jakiegoś suplementu w ciąży. I bardzo dobrze, bo żyjemy w takim pędzie, że nie zawsze jest czas, żeby normalnie zjeść, a organizm ciężarnej musi przecież być silny.
    Cytuj
  • zonja 15 lis 2017, 11:52
    Tak naprawdę żeby w ogóle pozyskać dzienną dawkę kwasu foliowego z naturalnych składników nie da się tego zrobić, poza tym warzywa są zazwyczaj poddawane obróbce termicznej przez co tracą swoje właściwości i nie przyswajamy ich w 100%.
    Cytuj
  • wiktoria31 7 gru 2017, 8:35
    Nie słyszałam jeszcze aby od suplementów ktoś utracił zdrowie. A wręcz przeciwnie od nieprawidłowej diety to można utracić zdrowie i narobić sobie tylko problemów....
    Cytuj
  • lotosa 9 gru 2017, 18:14
    Zonja zgadza się, zresztą teraz gdzie tych naprawdę dobrych warzyw jest niewiele, bo nie licze tych sprowadzanych, które ani smaku nie mają ani zbytnio wartości, ciężko jeść zdrowo,a kobieta w ciązy potrzebuje bardzo dużo witamin, dlatego warto się je uzupełniać w ten sposób, mama dha premium też biorę, wyniki mam bardzo dobre i czuję się ok
    Cytuj
  • tartinka 15 gru 2017, 20:35
    Zonja zgadza się, zresztą teraz gdzie tych naprawdę dobrych warzyw jest niewiele, bo nie licze tych sprowadzanych, które ani smaku nie mają ani zbytnio wartości, ciężko jeść zdrowo,a kobieta w ciązy potrzebuje bardzo dużo witamin, dlatego warto się je uzupełniać w ten sposób, mama dha premium też biorę, wyniki mam bardzo dobre i czuję się ok
    Cytuj
  • luiza94 19 gru 2017, 8:31
    Ja nie stosuję żadnych suplementów uśmiech
    Cytuj
  • jackowskyy 17 lip 2018, 11:21
    Piję tran, najlepszy i najsmaczniejszy od mollersa, przyzwyczaiłem się juz na tyle do smaku że nie ma problemu, tran mi polecił ortopeda, miałem kontuzję nogi i on właśnie mi powiedzial że warto z myślą o wzmocnieniu kości pić tran
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum