FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stres

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • jaromira 28 wrz 2017, 10:41
    Jak sobie poradzić ze stresem? Mój facet ma sporo na głowie, w firmie mają jakąś fuzję czy coś i teraz ważą się losy co dalej z jego pracą, o przeprowadzce nie ma mowy i widzę że to mocno przeżywa, jest rozdrażniony, martwię się o niego bo wczoraj miał stłuczkę autem i to z jego winy, nie zauważył że ktoś cofa i walnął w kolesia, na szczęscie niegroźnie. Ale to też juz dodatkowy stres, jak mu pomoc?
    Cytuj
  • hasanna 12 paź 2017, 13:45
    Ciężko poradzić, ważne jest przede wszystkim wsparcie, może jakiś odpoczynek krótki?
    Cytuj
  • zataraa2 19 paź 2017, 14:16
    Trudna sprawa, rozmowa na pewno coś da cociaż faceci to są bardziej zadaniowo zorientowani i dopóki nie rozwiązą sprawy to ciężko im się uspokoić, może jakieś ziołowe ttabletki mu kup, sama czasami bralam nie raz nervomix control, to z melisą jest, nie przymuli a na pewno trochę uspokoi. Lepsze to niż picie ziółek i też zawsze w razie potrzeby można wziąć
    Cytuj
  • Daria05 10 lis 2017, 13:58
    Na pewno pomogą masaże, czy przede wszystkim odpoczynek. Sporo racji ma zataraa2 z tabsami nervomixu. Doraźnie to dobry sposb na stres. Praca potrafi stresować, dobrze to znam. U mnie czasem nadmiar stresu to bóle brzucha, co mnie wyłącza z działania, a to zaczyna mocniej drażnić. Każdy musi znaleźć własny sposób, aby sobie z tym poradzić.
    Cytuj
  • luizek 13 lis 2017, 10:35
    Bądź dla niego wsparciem. Wykaż się wyrozumiałością i bądź obok. To najlepsze lekarstwo dla niego.
    Cytuj
  • julitta 23 lis 2017, 10:05
    A pijecie Biovital? jak nie to zacznijcie. My z mężem od kiedy sobie kupujemy i popijamy przed snem jesteśmy dużo spokojniejsi i mniej się kłócimy. Kupiłam zachęcona reklamą, tak by się wzmocnić przed zimą ale działania uspokajającego się nie spodziewałam uśmiech i na pewno delikatniej zadziała niż typowe leki uspokajające. I nie uzależni.
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 27 lis 2017, 11:27
    Jesienią jesteśmy bardziej narażani na działanie stresu przez częste przeziębienia, brak słońca też robi swoje. Mi ostatnio pomaga lampa fototeraputyczna Camry CR 2166 Taka popołudniowa sesja naprawdę robi różnicę, a w pokoju robi się cieplutka atmosfera, miły kontrast z tym co za oknem uśmiech
    Cytuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:24
    Daria05 napisał:Na pewno pomogą masaże, czy przede wszystkim odpoczynek. Sporo racji ma zataraa2 z tabsami nervomixu. Doraźnie to dobry sposb na stres. Praca potrafi stresować, dobrze to znam. U mnie czasem nadmiar stresu to bóle brzucha, co mnie wyłącza z działania, a to zaczyna mocniej drażnić. Każdy musi znaleźć własny sposób, aby sobie z tym poradzić.
    mnie teraz coś takiego dopadło, często boli mnie brzuch, chyba te wszystie przygotowania związane ze swiętami, prezenty, zakupy i kolejki na pewno uspokajająco na mnie nie działają, chyba sama pomyśle o tabletkach
    Cytuj
  • ynos89 7 gru 2017, 14:04
    Podobno działa metoda "dmuchanie na kciuka". To nie żart, chociaż z pewnością może brzmieć niedorzecznie. Skuteczność tego sposobu ma uzasadnienie naukowe. Sam proces nabierania powietrza i powolnego wypuszczania go przez usta przy jednoczesnej koncentracji uwagi na kciuku odpręża. Co więcej, tlen, którego w tej metodzie dostarczamy sobie więcej niż w czasie zwykłego oddychania, również pomaga. Akcja serca staje się spokojniejsza, ciśnienie spada.
    Cytuj
  • UllKa 16 gru 2017, 14:20
    Olejek konopny cbd Pharma pomaga złagodzić skutki stresu. Jest skuteczny także w terapii depresji i stanów lękowych.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Prostownica
Następna: Badanie KTG