Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szpilki czy baletki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szpilki czy baletki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • 28 lut 2013, 13:35
    Jestem ciekawa czy wolicie szpilki czy wybieracie wygodne obuwie sportowe lub baletki?
    Cytuj
  • sonique321 1 mar 2013, 15:18
    Nie szpilki i nie sportowe obuwie też nieuśmiech Wygodne baleriny, botki albo kozaki.
    Cytuj
  • Karmelia 5 mar 2013, 8:50
    zdecydowanie szpilki uśmiech
    Cytuj
  • krystyna67 5 mar 2013, 9:31
    Obowiązkowo szpilki przymrużenie oka
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 5 mar 2013, 13:25
    Moja pani kardiolog (dobra, polecana) powiedziała mi wprost, że szpilki kompletnie zaburzają krążenie stóp, męczą je i naprawdę to nie jest dobre obuwie dla kogoś, kto chce dbać o swoje zdrowie...
    sorry.... wolę baletki, klapki, japonki - byle nie szpilki, w których mozna też poza zdrowiem - połamać sobie nogiuśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 12:30     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 12:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Zależy od sytuacji, okazji i całego stroju, lubię i szpilki i buty na płaskim obcasie, tylko za sportowymi nie przepadam.
    Cytuj
  • pistacja 8 mar 2013, 14:34     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 14:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdecydowanie stawiam na balerinki. Szpilki tylko od czasu do czasu na specjalne okazje.
    Cytuj
  • zylek 20 mar 2013, 9:51
    A czasami nie lepiej po prostu botki. Będą na 100% wygodne, pomimo że wysokie. Szpilki niestety sprawdzają się jedynie na wybrane okazje...
    Cytuj
  • Jana1 20 mar 2013, 17:32
    Dla mnie to taki sam wybór jak figi czy stringi - zależy po prostu od tego, na co mam nastrój i jak danego dnia zamierzam się ubrać. Chociaż akurat baletki pasują prawie do wszystkiego. Mimo to preferuję w większości przypadków płaskie obuwie.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 mar 2013, 14:36
    Ja też wolę płaskie buty, chodzę do pracu na nogach i nie wyobrażam sobie drałowania na szpilkach uśmiech.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum