Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szybkie Odchudzanie, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybkie Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 18 sie 2016, 18:40
    Ogryzka a ty byłaś na diecie Cambridge? Pytam bo piszesz o niej w taki sposób, a sam słyszałem o tej diecie, od ludzi właśnie wiem, że jest skuteczna.
    Cytuj
  • jarzebina 28 sie 2016, 17:17
    Ważne tutaj jest tez powolne wyprowadzenie z diety i stabilizacja. Zobaczcie sobie w programie diety. Tutaj nie ma czegoś takiego, że jednego dnia kończysz diete i nagle wracasz do starego trybu.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 sie 2016, 9:11
    Mozna powiedzieć, że cały czas jestem, bo nauczyli mnie odpowiednio dobierać posiłki i systematyki jedzenia ich. Często sięgam po ich przepisy ze strony. A i produkty zdarza mi się zamawiać, bo lubie. Ostatnio czesto pijam ich napoje. Kakaowe są mega smaczne <3
    Cytuj
  • sonique321 13 wrz 2016, 9:24
    Najgorzej gdy ktoś myśli, że szybko schudnie bo odstawi nagle tłuste jedzenie i słodycze.
    Cytuj
  • Masa 15 wrz 2016, 13:57
    Ogryzka, a wcześniej jak było? A tak nawiasem o jakich produktach diety cambridge mówisz?
    Cytuj
  • karolciak83 20 wrz 2016, 15:12
    Ja nie wierzę w szybkie odchudzanie. To znaczy może i można schudnąć szybko, ale potem można jeszcze szybciej dorobić się dodatkowych kilogramów. Dieta powinna trwać całe życie, ale ja jakoś nie potrafię z pewnych nawyków żywieniowych zrezygnować. I tak mam wrażenie, że zrobiłam bardzo dużo jeśli chodzi o zmiany wielki uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 26 wrz 2016, 8:48
    Masa napisał:Ogryzka, a wcześniej jak było? A tak nawiasem o jakich produktach diety cambridge mówisz?
    Wcześniej różne miałam przyzwyczajenia, duzo podjadałam i nie zwracałam większej uwagi na to co jem, a raczej żeby w ogóle coś zjeść. Nauczyłam się patrzeć na kalorie, ale też nie przesadnie. Nauczyłam się szykowac posiłki i wiem na ile kalorii moge sobie pozwolić. Co do produktów diety Cambridge to ja uwielbiam napoje tak jak pisałam, ale są też batoniki dietetyczne czy nawet zupy. Na ich stronie wszystkie produkty są rozpsiane.
    Cytuj
  • MartynKa79 28 wrz 2016, 21:18
    A próbowałaś owsianek? Są pyszne, szybkie i sycące. uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 30 wrz 2016, 0:28
    tak, też je bardzo lubiłam uśmiech A z dań obiadowych spaghetti, całkiem jak normalne uśmiech Byłam bardzo zaskoczona uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 30 wrz 2016, 15:03
    Mi się szybkie odchudzanie kojarzy zawsze z szybkim tyciem...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum