Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szybkie Odchudzanie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybkie Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nitkaa 31 lip 2012, 19:59
    Dieta może być przyjemna, jak już wcześniej podałam przykład diety, która za pomocą miłości czyni cuda, spalamy więcej kalorii niż przy jakim kolwiek innych ruchu uśmiech, jest teraz dodatkowo darmowa konferencja jak polepszyć techniki seksualne jednocześnie polepszając jakość tej wspaniałej diety uśmiech
    Cytuj
  • fas24 16 sie 2012, 13:16
    Fajne jest połączenie odchudzanie + seks. W mojej opinii daje to podwójne zadowolenie uśmiech
    Cytuj
  • przeglady-bud 19 sie 2012, 11:23
    Bardzo szybkie odchudzanie tylko po to żeby się wcisnąć w simple sukienki jest raczej nie zdrowe no i prowadzić może dosyć szybko to tzw efektu jojo. Lepiej jest się odchudzać rozsądnie, w oparciu o sensowną dietę np Dunkana.
    Cytuj
  • Aquarella 18 wrz 2012, 9:56
    Jakoś nie chce mi się wierzyć w magiczne szybkie odchudzanie. Często jedyną możliwością odzyskania sylwetki jest profesjonalne leczenie otyłości w szpitalu...
    Cytuj
  • Vicen 18 wrz 2012, 13:35
    dla mnie idealnym sposobem na odchudzanie jest bieganie. Mi naprawdę pomogło, w kilka miesięcy zrzuciłem dość dużo i mam teraz znacznie lepszą kondycje! Przyjemne z pożytecznym
    Cytuj
  • Praczka 28 wrz 2012, 1:08
    peana napisał:Faktycznie diet cud jest sporo i większość jest niestety mało skuteczna. Ale z tego co słyszałam, to turnusy odchudzające dają dobre efekty. Wiem, że Primavera SPA ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Przechodzi się tam dietę strukturalną, a przy okazji też korzysta z różnego rodzaju zabiegów. Takie odchudzanie z dala od własnej lodówki może być faktycznie dobrym pomysłem.
    Też słyszałam o Primaverze i myślę, że to świetny pomysł bo taki wyjazd to po pierwsze mniejszy szok psychiczny jeśli chodzi o przejście na dietę- łatwiej się zmotywować na wyjeździe, do tego dbają o Ciebie profesjonaliści, po drugie, przy okazji można zadbać o siebie i trochę się porozpieszczać, po trzecie- jak się zacznie dietę to po przyjeździe łatwiej ją kontynuować, szczególnie kiedy po powrocie widać efekty.
    Cytuj
  • zylek 28 wrz 2012, 9:42
    Na 100% skuteczne jest acai bery - powodzenia w waszym odchudzaniu ;-)
    Cytuj
  • Kor25 29 wrz 2012, 0:08
    Mi bardzo pomaga picie herbat ziołowych no i ćwiczenia oczywiście.
    Cytuj
  • katryn 2 paź 2012, 0:07
    Vicen napisał:dla mnie idealnym sposobem na odchudzanie jest bieganie . Mi naprawdę pomogło, w kilka miesięcy zrzuciłem dość dużo i mam teraz znacznie lepszą kondycje! Przyjemne z pożytecznym
    bieganie jest na odchudzanie świetne! To miły sport, który nie wyamaga wielkich nakładów, a naprawdę daje efekty!
    Cytuj
  • Kajakarz 8 paź 2012, 20:23
    Bieganie, zdrowsze jedzenie, ruch na powietrzu, może jeszcze cos typu na jagodę odchudzanie, ale myślę że dieta + ruch wystarczą
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum