Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Tanie i drogie leki a nasze zdrowie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie i drogie leki a nasze zdrowie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Jana1 29 sty 2013, 11:18
    Człowiek tak gapi się w ten telewizor i widzi milion reklam suplementów. Wiadomo, większość z nich jest jak zmarłemu kadzidło, ale myślę o lekach na receptę. Jedne są tańsze, inne droższe i rożnie działają na nasze zdrowie. Czytałam tutaj: że tańsze leki wcale nie muszą być gorsze, ale kilka razy zdarzyło mi się, że te tańsze miały więcej skutków ubocznych. Jak to jest wg Was?
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 17:05
    Hm, no moim zdaniem nie wolno generalizować, ale i leki czy tańsze czy droższe powinno sie kupowac w aptece a nie na jakimś lewym targu - wtedy na pewno się nie nadziejesz na nic niebezpiecznego.
    A najlepiej to jak jesteś u lekarza - czy to internista, onkolog[, czy alergolog to zawsze mów tak jak ja, że jesteś mega biedna, nie stać cię itd itd i wtedy oni wypisuję najtańsze leki ale nie musisz jeszcze od nich szukać odpowiedników wielki uśmiech
    Szczerość działa i u lekarza i w aptece.
    Cytuj
  • zylek 13 mar 2014, 17:03
    Ale przecież dokładnie te same leki kupuje się taniej w sieci - nie porównujecie cen to tracicie, tak było zawsze.
    Zobaczcie choćby to - http://www.i-apteka.pl/ Porównajcie sobie kilka pozycji z tego co kupujecie. Powinno być taniej - i wtedy warto zamawiać. Przesyłka przy lekach jest w zasadzie symboliczna - przecież to wszystko jest lekkie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum