Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

W jaki sposób dbacie o zęby?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jaki sposób dbacie o zęby?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Glinka 3 wrz 2015, 17:25
    W jaki sposób dbacie o swoje zęby? Czy regularnie je myjecie i chodzicie do stomatologa?
    Cytuj
  • pistacja 4 wrz 2015, 9:54
    Oczywiście, że regularnie myję zęby, a do stomatologa chodzę raz do roku, jeżeli nie mam żadnych ubytków.
    Cytuj
  • Swojezdanie 24 wrz 2015, 9:28
    Ja dbam? Myję 2-3 razy dziennie pastą elmex i miękką szczoteczką. Chodzę regularnie do dentysty.
    Cytuj
  • ilonarapacz 24 wrz 2015, 17:22
    To prawda z tym elmexem, że świetnie działa, szczególnie na zniszczone szkliwo, ale jedynie (niestety) ten Elmex ze sklepów niemieckich. Kiedyś miałam straszne problemy z nadwrażliwością, i ten elmex z polskich sklepów jakoś efektów nie przynosił, po czym jak się doczytałam na innym forum, kupiłam ten z Niemiec, bo akurat miałam taką możliwość zamówić szybko... i faktycznie, nadwrażliwość ustąpiła. Szkoda, że nie na zawsze, i teraz muszę zamówić kolejny raz, a też tania ta pasta to nie jest. Poza tym raz w tygodniu stosuję płukanki.
    Cytuj
  • JUlaw210 27 wrz 2015, 22:30
    Ja często piaskuję ząbki u stomatologa, oczyszczają się świetnie z kamienia i nie ma szans na próchnicę, a poza tym... mam piękne i białe uśmiech
    Cytuj
  • partner52 29 wrz 2015, 10:37
    Używam szcoteczek: elektryczna, zwykła i soniczna na zmianę.
    Cytuj
  • Mea300 7 paź 2015, 13:43
    Stomatologa dawno nie widziałam. Wystarcza pasta blenda med i wybielanie paskami 2 razy w roku
    Cytuj
  • june45 9 paź 2015, 9:23     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2015, 12:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja myję zęby 3x dziennie i używam nitek i płynu do płukania. No i wiadomo, że chodzę do dentysty. A jak ktoś się boi to może chodzić do kliniki z [url=http://www.implantmasterspoland.pl/kliniki-master/]nowoczesnym leczeniem stomatologicznym[/url], żeby uniknąć bólu uśmiech
    Cytuj
  • Mufasa 12 paź 2015, 19:06
    Żeby trzeba w końcu myć regularnie, minimum 2 razy dziennie. A ponadto wizyta u stomatologa chociaż raz na pół roku.
    Cytuj
  • miska_mis 13 paź 2015, 15:23     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2015, 15:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Trzeba usuwać wszelakie resztki po jedzeniu bo gdy zostaną to robi się opuchlizna dziąseł. Raz na pół roku odwiedzam http://www.dentystakaniak.pl/
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup termometru