Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wasz ulubiony szampon, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wasz ulubiony szampon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aniawel 21 lip 2016, 22:00
    tez slyszalam, ze trzeba co jakis czas zmieniac szampon uśmiech w sumie ja tak bardzo lubie testowac nowinki kosmetyczne, ze zmieniam zawartosc kosmetyczki co jakis czas uśmiech teraz wlosy myję marką Inoar- szampon nazywa sie Doctor uśmiech ladnie oczyszcza, ma sliczny zapach uśmiech
    Cytuj
  • goska96 22 lip 2016, 9:14
    Ja chyba nie mam ulubionego szamponu, ale lubię ten z Garniera i Pantiene przymrużenie oka
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lip 2016, 12:02
    Ja lubię produkty Nivei, ale takie bardziej profesjonalne szampony to słyszałam, że są dobre z Kerastase. Tylko też są droższe od takich najbardziej popularnych marek w drogeriach.
    Cytuj
  • tyrymy 23 lip 2016, 12:19
    Polecam Babydream z Rossmanna. Niedrogi i delikatny.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 28 lip 2016, 9:41     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2016, 11:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Sama staram się zwracać uwagę na to aby szampon nie zawierał agresywnych detergentów takich jak SLS. Czyli Sodium Lauryl Sulfate. Są one drażniące oraz powodują łupież. Niestety ale zawierają je praktycznie wszystkie szampony dostępne w sklepach. Od jakiegos casu preferuję szampony Vichy z serii Dercos. Nie są taki tanie ale efekty bardzo dobre, włosy są bardziej nawilżone, przestały się przetłuszczać.

    Polecam jednak kupować w aptekach internetowych bo ceny są o wiele niższe niż w stacjonarnych. Na przykład w cefarmie w dobrej cenie mają wielopaki.
    http://www.cefarm24.pl/
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sie 2016, 10:08
    Nie pomyślałam o tym, by kupować w aptece internetowej, ale skoro piszesz, że są niższe ceny, to chyba to dobry pomysł uśmiech
    Cytuj
  • Arcio44 10 sie 2016, 21:12
    Te z syos super pachną. Najfajniejszy i długotrwały zapach dają jednak odżywki do włosów.
    Cytuj
  • hasanna 11 sie 2016, 8:58
    Ja używam szamponu Dermane i nie wyobrażam sobie, by korzystać z innego.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum