Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ważne dla zdrowia, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ważne dla zdrowia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Leon99 11 lis 2013, 12:28
    Wiecie moze, czy [url=http://]apteki internetowe[/url] realizuja recepty wystawiane przez lekarzy? Jak to jest prawnie rozwiazane? Mozna kupic lek na recepte przez internet?
    Cytuj
  • kachamika 12 lis 2013, 12:53
    Cokolwiek by sie nie zażywało, najistotniejsze są zdrowa dieta i sport. Sport pomaga oczyścić ciało od wewnątrz. Podczas wysiłku spalane są niepotrzebne komórki i wtedy nowe, zdrowe je zastępują. Sport to zdrowie!
    Cytuj
  • 19 lis 2013, 15:36
    Leon99 napisał:Wiecie moze, czy [url=http://]apteki internetowe[/url] realizuja recepty wystawiane przez lekarzy? Jak to jest prawnie rozwiazane? Mozna kupic lek na recepte przez internet?
    W aptekach internetowych w zasadzie można bez problemu zrobić zakupy na leki bez recepty. Realizacja recepty jest owszem możliwa ale bardzo problematyczna przez ciągłe zmiany w wymogach dotyczących realizacji recept.
    Cytuj
  • martyniana 25 lut 2015, 14:55
    Wszystko jest fajne i coraz bardziej się rozwija, ale jak tak się popatrzy na naszą służbę zdrowia, to daleko jej do ideału.
    Kiedy w Polsce będzie się można leczyć
    Szybko, bez kolejek, sprawnie...
    Cytuj
  • alekpom 26 lut 2015, 17:39
    Ja staram się bardzo dbać o zdrowie - 8 godzin snu i dużo wody! To moja recepta uśmiech
    Cytuj
  • pani_woda 20 mar 2015, 11:19     (ostatnio zmieniony przez autora 20 mar 2015, 11:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Ważne dla zdrowia jest nie tylko odpowiednie odżywianie ale również akty tryb życia , dlatego od niedawna zaczęłam uprawiać sport ,
    zakupiłam sobie odpowiednie przyrządy do uprawiania sportu, konkretnie do fitness ,dzięki temu moja kondycja znacznie się poprawiła .
    Cytuj
  • nina_ky 20 mar 2015, 19:33
    W przypadku leków na receptę kupowanych w wirtualnych aptekach trzeba wypełnić "wirtualną receptę", gdzie podajemy wszystkie dane z tej "prawdziwej".
    Cytuj
  • Druhna 23 mar 2015, 1:12
    Służba zdrowia jaka jest, każdy widzi. Dlatego trzeba się wspierać prywatnymi wizytami. Zwłaszcza, gdy ma się już rodzinę i dzieci. Ja leczę syna prywatnie z powodu otyłości dziecięcej. Nie mogłam czekać ponad pół roku na wizytę w Instytucie Żywności i Żywienia.
    Cytuj
  • losia 19 kwi 2015, 17:02     (ostatnio zmieniony przez autora 26 kwi 2015, 12:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla zdrowia ważne jest przede wszystkim zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Przy różnych schorzeniach ważne jest tez nadzór lekarza co nie zawsze jest łatwe bo na wizytę u lekarza specjalisty czeka się od miesiąca do roku. Dlatego zastanawiam się czy rozwiązaniem nie było by zainwestowanie w pakiet medyczny http://arturwiktor.eu/premium jak myślicie?
    Cytuj
  • nina_ky 20 kwi 2015, 13:40
    Mój partner ma taki pakiet medyczny, ale z pracy. Świetna sprawa, jak tylko dopytam się o koszta to też go sobie wykupię.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Korekta nosa...?