Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • biokin 23 lis 2014, 15:36
    Hej, chciałam spytać czy któraś z Was decydowała się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym? Mam już dość domowych sposobów i past, po których efekt jest nikły, dlatego myślę, żeby się udać do gabinetu Indexmedica, który polecała mi znajoma. Macie jakieś doświadczenia? Możecie coś doradzić?
    Cytuj
  • Agna 25 lis 2014, 21:51
    Robiłam, ale w innym miejscu.
    Cytuj
  • adamm85 27 lis 2014, 13:50
    Ja słyszałem że najlepszą metodą jest wybielanie zębów metodą beyond. Co wy na to? Faktycznie takie dobre?
    Cytuj
  • koonik 29 lis 2014, 0:13
    Ja stosuję odpowiednią pastę, ale myślę, że niedługo będzie trzeba się wybrać dodatkowo na zabieg
    Cytuj
  • Swojezdanie 30 lis 2014, 15:18
    Ja nie wybielam już zębów, bo przez wszystkie zabiegi nabawiłam się nadwrażliwości. Teraz tylko została mi pasta ziołowa i miękka szczoteczka. Uważajcie!
    Cytuj
  • sloneczko9 18 mar 2015, 15:46
    Ja się zdecydowałam. Rok temu . Powiem Ci,ze byłam bardzo zadowolona ponieważ zabieg do tej pory się utrzymuje a zęby wyglądają po prostu pięknie ! Odcień jest tak samo bialy jak rok temu. Jestem wielką miłośniczką kawy . W przeszłości paliłam również papierosy ( teraz rzuciłam...) . Przez moje zachowanie zęby wyglądały jak wyglądały. Powiem Wam,że przez jakiś czas nie mogłam się na siebie przez to patrzyć. Odżałowałam te kilkaset złotych i zdecydowałam się na zabieg.
    Wykonywałam go w Krakowie w klinice na Miłkowskiego. Obecnie jest to chyba najlepszy gabinet stomatologiczny w Krakowie ( doszłam do wniosku,ze jeśli gdzieś wybielać to w profesjonalnym miejscu). Szybko , sprawnie. Zęby wprawdzie są trochę wrażliwe po zabiegu i trzeba unikać jedzenia ciemnego jedzenia ale po kilku dniach wszystko wraca do normy.
    Cytuj
  • dagmara80 19 mar 2015, 12:51
    na wybielanie zębów pojechałam do gabinetu stomatologicznego w Tychach. W tym gabinecie lekarz proponuje 2 rodzaje wybielania- szybkie w gabinecie, lub nocne, które wykonuje się samemu w domu.
    Cytuj
  • erykit 25 mar 2015, 9:11
    sloneczko9 napisał:Ja się zdecydowałam. Rok temu . Powiem Ci,ze byłam bardzo zadowolona ponieważ zabieg do tej pory się utrzymuje a zęby wyglądają po prostu pięknie ! Odcień jest tak samo bialy jak rok temu. Jestem wielką miłośniczką kawy . W przeszłości paliłam również papierosy ( teraz rzuciłam...) . Przez moje zachowanie zęby wyglądały jak wyglądały. Powiem Wam,że przez jakiś czas nie mogłam się na siebie przez to patrzyć. Odżałowałam te kilkaset złotych i zdecydowałam się na zabieg.
    Wykonywałam go w Krakowie w klinice na Miłkowskiego. Obecnie jest to chyba najlepszy gabinet stomatologiczny w Krakowie ( doszłam do wniosku,ze jeśli gdzieś wybielać to w profesjonalnym miejscu). Szybko , sprawnie. Zęby wprawdzie są trochę wrażliwe po zabiegu i trzeba unikać jedzenia ciemnego jedzenia ale po kilku dniach wszystko wraca do normy.
    Czy to chodzi o tą klinikę: http://www.klinikaimplantologii.pl/zakres-leczenia/stomatologia-estetyczna,124.html ??
    Cytuj
  • sloneczko9 26 mar 2015, 13:06
    Tak, dokładnie.
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 19:22
    Jak wybielać to tylko u specjalisty.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum