Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 14

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 4 kwi 2016, 11:59
    w aptece są takie specjalne produkty na wypadanie włosów , np. [url=http://www.vitapil.pl/]http://www.vitapil.pl/[/url] . myślę, że takie odżywienie od środka powinno pomóc. włosy najczęściej wypadają właśnie ze względu na niedobory składników w organiźmie
    Cytuj
  • hasanna 4 kwi 2016, 20:00
    Ja bym stawiała na zdrowe odżywianie i mniej stresu. Ale jeżeli chodzi o jakieś specyfiki, to szampon Dermena, albo spray Loxon. Oba można kupić w aptece, sama je stosowałam i poradził mi to dermatolog.
    Cytuj
  • b_mike 7 kwi 2016, 0:14
    Na wszelki wypadek lepiej dla świętego spokoju udać się do lekarza. Wykonanie badań pod względem tarczycy może być dobrym rozwiązaniem...
    Cytuj
  • jarek7 5 maj 2016, 11:47
    Mnie żona namówiła na branie oeparolu wiesiołek, naczytąla sie że wiesiołek pomaga na porost włosów, że nawet na odchudzanie pomaga i na pamięć a tym też u mnie zawsze problem, jak na razie kończę pierwsze opakowanie i na pewno jakiś efekt jest, przynajmniej tak mówi moja żona, dobrze, że tych tabletek dużo nie trzeba brać.
    Cytuj
  • Kotsu 9 maj 2016, 10:40
    a próbowałyście szamponów, masek i odzywek Babuszki Agafii- one są podobno bardzo dobre i delikatne dla włosów.
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 11:06     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Najpierw dowiedz się, jaka jest przyczyna wypadania. A potem poczytaj, jak powstrzymać wypadanie włosów http://fryzury-kobiece-sekrety.pl/news-jak-powstrzymac-wypadanie-wlosow,nId,1891460 Trzymam kciuki uśmiech
    Cytuj
  • veganka 22 lis 2016, 11:28
    kompleks dobrze dobranych witamin też powinien pomóc, ja narzekałam na włosy po ciąży, strasznie mi wypadały i były w złej kondycji. Kupiłam w aptece oeparol femina i zaczęłam regularnie łykać, szybko zauważyłam różnicę, włosy mi tak nie wypadają, są dużo zdrowsze, poza tym przy okazji poprawiła mi się cera i paznokcie więc mam dodatkowe plusy ze stosowania feminy.
    Cytuj
  • sonique321 12 gru 2016, 14:40
    Mi jak wypadały włosy to ograniczyłam prostowanie włosów praktycznie do 0.
    Cytuj
  • veganka 19 gru 2016, 12:38
    ok zaprzestanie prostowania to też dobry pomysł, ale de facto nie przełoży się do końca na mniejsze ich wypadanie, tutaj trzeba zadziałać od środka, ja biorę feminę, mi ten kompleks witamin pomógł więc będe przyjmować dalej, zęby mieć zdrowe i lśniące włosy.
    Cytuj
  • zataraa2 21 gru 2016, 10:30
    chodzi ci o oeparol femina?? Nigdy nie próbowałam akurat tej wersji przy problemach z włosami zawsze się ratowałam tą wersją piękne włosy i pomagało, wiesiołek jest i w tym i w tym, z tego co czytałam to on dobrze wplywa na porost włosów
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum