Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • alako 25 cze 2012, 0:55
    ja też miałam ten problem, i rozwiązanie było proste: stres. tylko że mi wypadały bardzo, i zaraz potem wyrastaly takie nowe, krótciutkie. Więc miałam na środku głowy normalnie, długie, i taklą cienka grzywkę nowych , krótkich. Szampony i odżywki średnio mi pomagały, też dlatego, bo mam tłuste włosy i jak kładłam jakies świństwo, to mi sie pd razu robiły oklapłe skrzywienie
    pomógł mi ten:

    tylko, jak mówie, ja nie miałam dużej utraty na ogólnej objętości.
    Cytuj
  • zylek 24 lip 2012, 13:54
    To głównie problem kiepskich kosmetyków. Zobacz szampon nadający włosom objętości Jeunesse.
    Odżywia włosy, nadaje objętości - wyglądają całkowicie inaczej. Kosmetyk na bazie ziół i witamin.
    Tak wygląda:
    Cytuj
  • alako 26 lip 2012, 15:32
    jeśli problem jest poważny, trzeba zacząć od dermatologa. naprawdę nie ma sensu szukać na własna rękę, bo można pogorszyć sytuację.
    Włosy reagują na zmiany typu stres, zmiana otoczenia, jakość wody, dieta; szampony i odżywki też są nie bez znaczenia. Ale w grę chodzi dużo czynników, więc lepiej, żeby się tym zajął specjalista.
    Na własna rękę możesz: zmienić dietę, dbać o jakość jedzenia, starać się redukowac stres (na przykład sportem, jogą, medytacją). jeśli chodzi o szampon, to ja ufam urtekram (z organic), ale w tej sprawie każdy po prostu musi znaleźć swój produkt. a, i szampony trzeba co jakis czas zmieniać.
    Cytuj
  • LUIZA2012 11 wrz 2012, 9:28
    landrynka napisał:Przede wszystkim bierz suplementy diety, jedz dużo warzyw, owoców i nie myj włosów w zbyt gorącej wodzie. A poza tym zwróć uwagę na to, czy w tym momencie za bardzo ich nie obciążasz. Częste farbowanie, jakieś prostownice i tego rodzaju bajery na pewno im nie pomagają…
    A zdradzisz nam jakie suplementy ty pochwalasz? ;-) Co się u ciebie sprawdziło..
    Cytuj
  • Natalka96 26 wrz 2012, 20:21
    LUIZA2012 napisał:A mi babcia na wypadanie włosów kupiła siarkę w tabletkach o nazwie Sufrin. Zawsze powiada, że na skore, włosy i paznokcie siarka najlepsza. Gdy miałam trądzik myłam buzie mydłem siarkowym a teraz nastał czas wspomagania organizmu siarką od wewnątrz i przyznam, że po drugim pudełku efekt jest uderzający, już "nie linieje "! I zastanawiam się czy mojemu psu siarki także nie podać ;-))
    Popieram i podpisuję się pod wpisem obiema rękami wielki uśmiech siarka działa świetnie na wypadanie włosów, a przy okazji wspomaga też całą resztę przymrużenie oka Ja używam Sufrinu już od około roku i efekt jest widoczny gołym okiem: gęstsze i mniej wypadające włosy, śliczna cera. Naprawdę warto wielki uśmiech
    Cytuj
  • LUIZA2012 5 paź 2012, 11:38
    Natalka96 napisał:
    LUIZA2012 napisał:Popieram i podpisuję się pod wpisem obiema rękami wielki uśmiech siarka działa świetnie na wypadanie włosów, a przy okazji wspomaga też całą resztę przymrużenie oka Ja używam Sufrinu już od około roku i efekt jest widoczny gołym okiem: gęstsze i mniej wypadające włosy, śliczna cera. Naprawdę warto wielki uśmiech
    Super, że tobie siarka także odpowiada;-)
    Cytuj
  • ivi120 8 paź 2012, 9:46
    Wypadanie włosów hamują przede wszystkim preparaty oparte na skrzypie polnym i pokrzywie. Dobrze działa również krzem.
    Cytuj
  • Kajakarz 17 paź 2012, 20:46
    ivi120 napisał:Wypadanie włosów hamują przede wszystkim preparaty oparte na skrzypie polnym i pokrzywie. Dobrze działa również krzem.
    Dokładnie, no chyba, że włosy są już w takim stanie, że nic nie pomaga, wtedy dobrze jest zawczasu zdecydować się na doczepiane włosy naturalne, albo sztuczne zależnie od tego co kto lubi. uśmiech
    Cytuj
  • bulewar 20 paź 2012, 16:17
    Wypadnie włosów jest objawem niewydolności tarczycy, więc lepiej udaj się z tym problemem do lekarza. On Ci przepisze odpowiednie tabletki, które skutecznie zapobiegną wypadaniu włosów.
    Cytuj
  • LUIZA2012 6 lut 2013, 12:05
    Niekoniecznie tarczyca jest powodem wypadania włosów... moja dobra znajoma robiła badania pod tym kątem i wszystko w normie, włosy dalej lecą, badania trychologiczne tez nic nie wykazały, gdzieś wyczytałam o badaniu na poziom ferrytyny, zobaczymy czy tu coś wyniknie. No i podesłałam jej sufrin który mi pomógł a czy jej to trzymam kciuki, bo każdy organizm reaguje inaczej..
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum