Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ronjaa 15 lis 2010, 14:23
    Ale zdrugiej strony pewnie chciałby żebyś była zadbana prawda? Chociaż to chyba nam kobietom bardziej przeszkadzają te zmarszczki... Faceci ich nawet nie zauważająprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 15 lis 2010, 16:26
    Zauważają zauważają! Tylko czasem zamiast coś powiedzieć zaczynają szukać sobie młodszejprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 15 lis 2010, 18:23
    Miałam taki zabieg dwa lata temu i musze powiedzieć, że u mnie nie przebigało wszystko jak po maśle. Samo ostrzykiwanie kwasem hialuronowym wspominam mimo wszystko jako dość bolesne, potem pojawiły sie wybroczyny i przez kilka dni nie mogłam ich zakryć nawet makijażem. Ale przynajmniej byłam zadowolona z efektu. Ciężko mi powiedzieć jak długo widzialam efekty, ale z osiem miesięcy na pewno.
    Cytuj
  • Eli2010 15 lis 2010, 19:36
    yellowphone napisał:A nie boicie się ziarniniaków? Ja też bym chciała się ostrzyknąć, ale mój mężczyzna, zagorzały przeciwnik takich zabiegów, ciągle mnie straszyskrzywienie
    To też zależy od lekarza, dlatego jak już wydajesz kupę siana to nie warto na tym oszczędzać i zrobić w renomowanym salonie. Lekarz po aplikacji kwasu powinien delikatnie, ale starannie rozmasować, mogą się pojawić małe grudki po zabiegu, ale po kilku dniach powinny zaniknąć, gdyż kwas się w tym czasie dokładnie "układa" pod skórą. Tylko nie rozmsowywac samemu, mi w każdym razie lekarz stanowczo zabronił.
    Cytuj
  • Lilijka 15 lis 2010, 20:04
    Moja mama miala robione wypełnianie policzków i takich bruzdek idących po obu stronach ust do nosa. Było to ostrzykiwane preparatem Varioderm i podobno jest to najlepszy preparat na rynku, nowej generacji, dużo trwalszy niż inne. Efekty wspaniałe, ponoć nie bolało. Ogólnie mama jest zachwyconauśmiech I bardzo poleca.
    Cytuj
  • Cloudy 15 lis 2010, 23:19
    A zakazy i nakazy? Czego nie wolno robić przed, po zabiegu?
    Cytuj
  • KoKoszka 16 lis 2010, 1:11
    No po zabiegu oczywiście zero opalania i sauny. Najlepiej w ogóle robić wypełnianie wiosną albo jesienia, bo wysokie i niskie temp przyspieszają wchłanianie kwasu.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 16 lis 2010, 7:25
    Czy ktoś stosował kwas hialuronowy pod oczy do zniwelowania cieni? Mam z tym straszny problem i chcialabym w przyszłym roku wybrać się na jakiś zabieg skuteczny... słyszałam, ze można tym kwasem.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 16 lis 2010, 9:04
    A slyszałyście o preparacie Voluma? Podobno jest bardzo dobry.
    Cytuj
  • Barbra67 16 lis 2010, 12:15
    To bardzo gęsty preparat. Dlatego nie można go zrobić cieniutką igiełką tylko grubszą kaniulą. Z drugiej strony spotkalam sie z opinią, że im gęściejszy implant tym bardziej skuteczny, więc może warto się "poświęcić"uśmiech na pewno jest trwalszy i pewnie efekty lepsze.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: peeling do ciała