Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wzdęcia, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wzdęcia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:24
    Ja słyszałam, ze Espumisan jest skuteczny
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 10:50
    Genialny jest ten nowy Espumisan Easy. Znaczy nowy, no już jakis czas jest. Granulki można wziąć bez popijania i dziala mega szybko. Podoba mi się to, że mogę go mieć zawsze gdzies w torebce.
    Cytuj
  • magda_lenka 9 lip 2014, 22:56
    Właśnie wróciłam z odwiedzin u rodziców i patrze a tam espumisan na szafce leży przymrużenie oka i tak mi się przypomniał wątek. Jak się spytałam taty czy ma problemy z brzuchem, to powiedział, że bierze espumisan, bo ma mieć robione usg jamy brzusznej.
    Cytuj
  • Meggi85 29 lip 2014, 13:39
    U mnie też rodzice korzystają, a w sumie to najczęściej ojciec, bo jednak najbardziej lubi dobrze zdjeść, a stanowczo mu to nie służy. Dobrze, że Espumisan nie odbija mu się na zdrowiu, bo lekarz powiedzial mu, że może go bezpiecznie używać.
    Cytuj
  • magda_lenka 7 sie 2014, 10:02
    W sumie masz racje, że główną przyczyną wzdęć jest zła dieta. Faceci są niereformowalni w tej kwestii, więc fundują sobie takie dolegliwości praktycznie na własne życzenie.
    Cytuj
  • june45 9 sie 2014, 19:09
    Espumisan lub Ulgix, to to samo uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 11 sie 2014, 8:46
    Gdyby bylo to samo to chyba nie nazywało by się jednak inaczej. Wydaje mi się, ze nawet jeśli skład produktów niektorych jest do siebie podobny nie można powiedzieć, że są takie same. Akurat z tych dwóch używam Espumisanu , ale sprawdza się świetnie więc nie czuję potrzeby testowania innych.
    Cytuj
  • magda_lenka 11 sie 2014, 11:42
    w takich okolicznościach to chyba trzeba patrzyć na ilość substancji czynnej w leku
    Cytuj
  • Meggi85 6 lis 2014, 9:33
    Nie wiem czy każdy zna się na tym. Ogólnie do tego trzeba mieć wiedzę medyczną, albo sporo o tym poczytać. Wydaje mi się, ze warto patrzeć np na to czy jak przy Espumisanie lek jest także w formie dla dzieci. Wtedy musi mieć wszelkie testy i zatwierdzenia.
    Cytuj
  • petola 6 lis 2014, 19:09
    z tym akurat nie mam problemu, ale mam spory inny- refluks przełyku... myślałem że mnie takie rzeczy nie dotyczą, a tu jednak niespodzianka język leczę się od kilku tygodni ale i sporo o tym czytam, także dla zainteresowanych polecam http://www.chorobarefluksowa.net.pl/choroba-refluksowa/przyczyny-refluksu/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum