FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Wzdęcia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
 • aleksis 7 maj 2019, 21:43
  co bierzecie na wzdęcia?
  Cytuj
 • tartinka 8 maj 2019, 21:22
  Bardzo Ci polecam ulgasim, często jem w biegu albo na szybko w pracy. Nie raz przez to mam problem ze wzdęciami, ulgasim zabieram ze sobą do torebki, tabletki łatwo połknąć nawet w pracy.
  Cytuj
 • Lilka32 30 maj 2019, 22:52
  Mi akurat pomaga koper włoski z herbacie, kupuje na doz z ich "zielnika" dobra cena i dobra jakość.
  Cytuj
 • TomeczekBBS 14 cze 2019, 15:06
  ja nie cierpię smaku kopru włoskiego... dzieci to brały, a mnie odrzucało. ale tabletki ulgasim działają tak szybko i tak dobrze radzą sobie ze wzdęciami, że na szczęście nie muszę męczyć się z koprem włoskim. nie mam jakość często wzdęć, częściej to spotyka żonę, ale ona też bierze ulgasim.
  Cytuj
 • Daria05 19 cze 2019, 18:34
  Postaraj się wprowadzić do diety wszystko, co zawiera błonnik oraz jakis dobry probiotyk. Na mnie świetnie działa flostrum. Na ktrótką metę leki z symetikonem są dobre, ale nie likwidują źródła problemu, a bywa, że to jest kiepska flora bakteryjna.
  Cytuj
 • jarzebina 29 cze 2019, 0:13
  Akurat błonnik nasila wzdęcia, więc stopniowo i bez przesady. Jeśli wzdęcia są częste to warto się przyjrzeć diecie. A jeśli to takie doraźne akcje po ciężkim obiedzie u babci czy grillu to spokojnie można wziąć coś, co szybko pomoże, np. ulgasim z symetykonem jest bezpieczny, bo całkowicie wydalamy go z organizmu, a szybko działa, więc po co się męczyć.
  Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum