FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wzdęcia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • aleksis 7 maj 2019, 21:43
    co bierzecie na wzdęcia?
    Cytuj
  • tartinka 8 maj 2019, 21:22
    Bardzo Ci polecam ulgasim, często jem w biegu albo na szybko w pracy. Nie raz przez to mam problem ze wzdęciami, ulgasim zabieram ze sobą do torebki, tabletki łatwo połknąć nawet w pracy.
    Cytuj
  • Lilka32 30 maj 2019, 22:52
    Mi akurat pomaga koper włoski z herbacie, kupuje na doz z ich "zielnika" dobra cena i dobra jakość.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 14 cze 2019, 15:06
    ja nie cierpię smaku kopru włoskiego... dzieci to brały, a mnie odrzucało. ale tabletki ulgasim działają tak szybko i tak dobrze radzą sobie ze wzdęciami, że na szczęście nie muszę męczyć się z koprem włoskim. nie mam jakość często wzdęć, częściej to spotyka żonę, ale ona też bierze ulgasim.
    Cytuj
  • Daria05 19 cze 2019, 18:34
    Postaraj się wprowadzić do diety wszystko, co zawiera błonnik oraz jakis dobry probiotyk. Na mnie świetnie działa flostrum. Na ktrótką metę leki z symetikonem są dobre, ale nie likwidują źródła problemu, a bywa, że to jest kiepska flora bakteryjna.
    Cytuj
  • jarzebina 29 cze 2019, 0:13
    Akurat błonnik nasila wzdęcia, więc stopniowo i bez przesady. Jeśli wzdęcia są częste to warto się przyjrzeć diecie. A jeśli to takie doraźne akcje po ciężkim obiedzie u babci czy grillu to spokojnie można wziąć coś, co szybko pomoże, np. ulgasim z symetykonem jest bezpieczny, bo całkowicie wydalamy go z organizmu, a szybko działa, więc po co się męczyć.
    Cytuj
  • Uncia 24 sie 2019, 20:40
    A u mnie to akurat działa węgiel, też nie jest drogi w DOZ a skuteczny.
    Cytuj
  • miniata 12 wrz 2019, 23:32
    wegiel ma według mnie za słabe dzialanie, nie czuje zeby jakos mi mocno pomagał, wolę ulgasim z symektonem, z tych wszystkich srodkow to zdecydowaie wypada najlepiej cenowo i tez dawkę ma dużo wiec nei trzeba tyle tabletek łykać
    Cytuj
  • Lilka32 15 wrz 2019, 11:31
    Ja wole naturalne sposoby i pomaga mi herbata z kopru włoskiego zamawiam przy okazji zamawiania leków w doz.
    Cytuj
  • tartinka 10 paź 2019, 23:25
    ziółka to wspomagająco piję, jak już mi się z brzucha balon robi to tylko symekton, ulgasim znam i używam, dobrą ma cenę i ta dawka tego symektonu solidna, nie trzeba brać góry tabletek żeby pomogło
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum