Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wzdęcia, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wzdęcia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erry 18 lis 2019, 8:37
    Dla mnie nie ma nic lepszego na wzdęcia niż ulgasim, szczególnie po ciężko strawnych posiłkach lek działa bardzo dobrze, likwiduje pełność w żołądku, poprawia trawienie, działa na prawdę szybciutko.
    Cytuj
  • jarzebina 22 lis 2019, 9:05
    A ja nie znoszę smaku i zapachu kopru włoskiego, no i słyszałam, ze w niektórych przypadkach to on może wręcz powodować wzdęcia. A węgiel to chyba na biegunkę, a nie wzdęcia. Na wzdęcia i gazy najskuteczniejszy jest symetykon. Jest też całkowicie bezpieczny, bo nie wchłania się, tylko jest w niezmienionej formie wydalany z organizmu. Ja w razie potrzeby sięgam po ulgasim, już jedna tabletka wystarcza, żeby pozbyć się wzdęcia
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:37
    Mi też pomagał zawsze koper włoski, naturalny, nawet lubię jego smak, też kupuje tez z DOZ.
    Cytuj
  • zonja 5 gru 2019, 12:47
    Nie przepadam za koprem, wolę już połknąć małą tabletkę ulgasimu, nie raz już mi pomógł i na prawdę szybko wzdęcie minęło. Nie raz mam przez wzdęcia okropne samopoczucie bo dochodzie uczucie pełności a to dla mnie jest najgorsze. A tak przynajmniej się nie męczę bo objawy rzeczywiście szybko stepują.
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 11:50
    U mnie też ten koper z DOZ daje radę, no i jest naturalny więc nie rozreguluje pracy jelit.
    Cytuj
  • janna 29 sty 2020, 15:28
    A właśnie u mnie koper sobie nie radzi ze wzdęciami, dopiero jak wezmę ulgasim to mi przechodzi. Tym bardziej, że tabletka szybko działa a to ważne szczególnie na jakiś imprezach gdzie jednak wzdęcia powodują dyskomfort.
    Cytuj
  • Guziczka 3 kwi 2020, 14:57
    A ja stosuje Estabiom, probiotyk który wspomaga naturalną mikroflorę jelit.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum