Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 9 lis 2015, 9:58
    veganka napisał:tak urofuragina pomoze jak już masz zapalenie, ukoi ból, ale jedz/pij więcej żurawiny, ubieraj się ciepło, dbaj o swój pęcherz.
    Tak właśnie robię, jak pisałam wcześniej, ale jednak infekcje lubią wracać. Dobrze, ze mam chociaż sprawdzony lek. Chociaż czytałam, że niektóre dziewczyny biorę urofuraginum przez dłuższy czas, własnie profilaktycznie. Muszę się więcej na ten temat dowiedzieć.
    Cytuj
  • veganka 9 lis 2015, 15:39
    wiesz tak naprawdę zapalenie pęcherza moze naprawdę odbić się na naszym zdrowiu, dopowadzić do problemów z nerkami, może być poważnym problemem dla kobiet w ciąży, dlatego uważam ze należy utrzymywać w dobrej kondycji pęcherz żeby potem nie żałować.
    Cytuj
  • jarzebina 16 lis 2015, 0:55
    No u mnie własnie w ciaży zaczęły się problemy, wylądowałam w szpitalu, brałam wtedy urofuraginum. Pamiętam, że musiałam wybrać całe opakowanie do końca, nawet jesli już nie odczuwałam żadnego bólu. To tak, żeby na pewno pozbyć się bakterii.
    Cytuj
  • sylwusia163 27 lis 2015, 21:03
    Urofuraginum mozna brać w ciąży od drugiego trymestru ale trzeba być zawsze pod kontrolą lekarza. Ale jak nie jest się w ciąży mozna brać spokojnie, ale trzeba wytrwałosci i systematyczności.
    Cytuj
  • veganka 28 lis 2015, 20:09
    sylwusia163 napisał:Urofuraginum mozna brać w ciąży od drugiego trymestru ale trzeba być zawsze pod kontrolą lekarza. Ale jak nie jest się w ciąży mozna brać spokojnie, ale trzeba wytrwałosci i systematyczności.
    w przypadku leków na zapalenie pęcherza, takim jak chociażby urofuragina trzeba pamiętać, że należy wybrać całe opakowanie a nie przestać kiedy ból ustąpi, postępowanie takie samo jak w przypadku antybiotyków.
    Cytuj
  • jarzebina 29 lis 2015, 0:51
    dokładnie tak samo tłumaczył mi to lekarz, że kurację trzeba dokończyć, nawet jeśli objawy ustąpią
    Cytuj
  • sylwusia163 15 gru 2015, 21:47
    To tak samo jak przy antybiotykach. Trzeba kurację doprowadzic do końca szczególnie, że urofuraginum jest lekiem na bazie ziół wiec potrzebuje czasu by zacząć działać.
    Cytuj
  • veganka 5 lut 2016, 11:48
    szczerze mówiąc to u mnie uforfuragina zadziałąłą szybko, to znaczy szybko minął ból, ale nie poprzestałam zaraz na tym jak mi pomogła, brałąm dużo dłuzej, aż do wykorzystania całego opakowania.
    Cytuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:35
    W każdym leczeniu i przy każdym leku liczy się systemeczne przyjmowanie i doprowadzenie kuracji do końca. Nawet takie jak bez recepty jak urofuraginum potrzebuje czasu by zlikwidowac bakterie i wyleczyc zapalenie. Niektórzy już jak ustąpi ból przestają brać i narzekają, ze zapalenie wróciło.
    Cytuj
  • MichalWoj 14 mar 2016, 11:05
    Na zapalenie pęcherza najlepszy jest sok z cytryny i picie dużo wody.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum