Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 30 maj 2016, 13:08
    gdzieś czytałąm na forach, że akurat uroguraginum można spokojnie przyjmować w ciąży, warto wiedzieć, bo infekcje pęcherza mogą się nam przytrafić nie wiadomo kiedy.
    Cytuj
  • Kotsu 30 maj 2016, 13:17
    Polecam wyciąg z żurawiny - doskonale wpływa na drogi moczowe.
    Cytuj
  • jarzebina 31 maj 2016, 18:23
    W pierwszym trymestrze nie można furaginy, w drugim można, sama brałam, bo miałam zapalenie pęcherza, potem w 3 chyba też można, ale po konsultacji z lekarzem, nie pamiętam dokładnie.
    Cytuj
  • veganka 2 cze 2016, 21:18
    wiem, że w czasie ciąży można brać urofuraginum, więc musisz tylko sprawdzić, w którym trymestrze możesz brać urofuraginę.
    Cytuj
  • jarzebina 28 lis 2016, 10:28
    No tak jak pisałam przymrużenie oka W pierwszym trymestrze nie można, w drugim tak, a w trzecim można za zgodą lekarza uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 16 gru 2016, 11:36
    Podczas ciąży mojej siostry lekarz oprócz leku także zalecał dużą ilośc wody i wodę z cytryną. Zresztą, tak jak to poza ciążą też można wspomagać kurację lekami.
    Cytuj
  • Galina 20 gru 2018, 10:13
    Jeżeli towarzyszy Ci również gorączka, to warto spróbować leku Gardan, który szybko zwalcza gorączkę jak i ból głowy. Ja raczej preferuje takie leki przeciwbólowe, po co się męczyć, z bólem, zamykać w domu, zasłaniać zasłony. Na zapalenie pęcherza działa często również żurawina, ale zapytaj o stosowanie lekarza.
    Cytuj
  • Lilka32 30 cze 2019, 16:40
    Ja z pęcherzem miałam problemy w ciąży, nawet korzystałam w chłonnych wkładek kupionych w doz, na szczęście wszystko minęło jak urodziłam, ale warto się badać i ćwiczyć.
    Cytuj
  • julitta 10 lip 2019, 19:02
    Też miałam często problemy z pęcherzem, czasami krew w moczu była mocno widoczna... dostawałam antybiotyki przechodziło na chwilę. w końcu dostałam skierowanie od lekarza do urologa, miałam szczegółowe badania w szpitalu Mazovia w Warszawie. okazało się, że mam wadę układu moczowego i wymagam leczenia, inaczej infekcje zawsze będą nawracać. Także moi drodzy diagnostyka przede wszystkim.
    Cytuj
  • Luiziana 26 lip 2019, 12:14
    U mnie w rodzinie ten problem też się pojawił, oczywiście wizyta u lekarza jak najbardziej wskazana, aczkolwiek my udaliśmy się do apteki Doz i oprócz leków na tą przypadłość , farmaceutka poleciła nam wkładki higieniczne z Tena , bo przy takiej dolegliwości o "wypadek" w miejscu publicznym nie trudno.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum