Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie zatok

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie zatok

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • jarek7 9 paź 2015, 11:16
    Znacie coś skutecznego na odetkanie nosa przy zapaleniu zatok?? Ktoś z Was stosował nasodren??
    Cytuj
  • zataraa2 14 paź 2015, 10:35
    Znam ten spray, mój mąż miewa czasami zapalenie zatok i to chyba jedyny spray który Mu pomaga i dobrze odtyka nos.
    Cytuj
  • zonja 19 paź 2015, 11:12
    A nie było go w aptece, czyżby się znowu pojawił?
    Fajnie by było, bo u nas tez się sprawdzał, bardzo szybko odtykał zatoki, wszystko spływało po kilku dawkach, ale trzeba było trochę się nakichać uśmiech
    Cytuj
  • tymmko 19 paź 2015, 11:36
    Ja też kiedyś używałem tego sprayu, bardzo szybko odtyka nos uśmiech, może na początku być nieprzyjemnie ale potem szybko przechodzi.
    Cytuj
  • sylwia4012 9 lis 2015, 9:36
    Z zapaleniem zatok nie ma żartów. Najlepiej udać się do laryngologa. Tutaj [url=http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/laryngolog/warszawa/ursynow/]http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/laryngolog/warszawa/ursynow/ [/url] masz listę laryngologów przyjmujących na Ursynowie. Źle leczone zapalenie zatok może mieć spore powikłania. Czasami przy leczeniu wystarczą inhalacje, okłady z borowiny itp. A czasami konieczna będzie punkcja zatok. Ale o tym zdecydować musi specjalista,
    Cytuj
  • zonja 25 lut 2016, 10:03
    Do laryngologa trzeba mieć skierowanie, ja byłam u rodzinnej i zaleciła mi najpierw nasodren spróbować, pomógł i nie poszłam
    Cytuj
  • zataraa2 17 mar 2016, 11:12
    O widzisz uśmiech, no to fajnie, że Ci tak pomógł, bo u mnie żeby się doczekać do laryngologa to kilka tygodni przynajmniej.
    Cytuj
  • manilka 25 mar 2016, 12:53
    ja akurat dostałam się do laryngologa, ale wizyta za wiele mi niedała.. kolejny kosmicznie drogi antybioryk, który nic mi dal...smutny po raz enty poszlam do apteki i poprosilam o cos na zatoki w rozsądnej cenie i babeczka dała mi sinufast. Bralam kilka dni i czulam, ze z nosem jest lepiej i najwazniejsze, ze już nie pękała głowa nawet przy schylaniu sie. Poki co jest dobrze, a antybiotykami nie mam zamiaru sie faszerować na darmo.
    Cytuj
  • tymmko 28 kwi 2016, 11:43
    Lepiej unikać antybiotyków jeśli się da, też sinufast znam, jak na tak tani lek to przyznam że całkiem nięxle działa, brałem go ostatnio bo znów coś mi się zaczęło dziać w tych zatokach, muszę się przejśc do laryngologa.
    Cytuj
  • shogue 11 lip 2016, 13:35
    U mnie się obeszło bez laryngologa, ale też leczyłam się sinufastem. Początkowo sceptycznie byłam do niego nastawiona bo był bardzo tani i ziołowy, ale pomógł od razu uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum