Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zegarek dla faceta?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zegarek dla faceta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Gortatek3 14 wrz 2015, 10:25     (ostatnio zmieniony przez autora 16 wrz 2015, 10:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Cześć wszystkim. Mój facet ma niedługo urodziny i zastanawiam się nad jakimś prezentem dla niego. Wpadłam ostatnio na zegarek. Co o tym myślicie? Według Was jest to dobra opcja? A może moglibyście podrzucić jakiś inny pomysł? Dodam, że mój mężczyzna lubi się elegancko ubierać przymrużenie oka Ostatnio trafiłam na tę stronkę http://zegarkihugoboss.pl/ Co o niej sądzicie?
    Cytuj
  • Swojezdanie 24 wrz 2015, 9:22
    Mi się podobają zegarki marki Fossill. Są w dość przystępnych cenach, a bardzo dobrej jakości.
    Cytuj
  • Agna 30 wrz 2015, 20:40
    Mój mąż nosi aztorina.
    Cytuj
  • martinus22 19 lis 2015, 19:02
    Kwestia gustu i budżetu. Nie da się określić jednego rodzaju i modelu zegarka. Nawet jak sobie wejdziesz na stronę to masz ich wiele. Ceny też się od siebie różnią. Jednak fakt, coraz więcej fajnych i tanich zegarków się pojawia.
    Cytuj
  • teresaB 26 lis 2015, 15:55
    Mój mąż ma Tommy Hilfingera. Jest mega zadowolony. Kupiliśmy go w Manufakturze w salonie.
    Cytuj
  • 1 gru 2015, 8:53
    Zależy od gustu i ceny uśmiech Nie zawsze drogie są ładne. A panowie często mają już wcześniej wybraną jakąś markę. No chyba, że nie gustują w takich gadżetach, bo znam i takich uśmiech
    Cytuj
  • Edzia111 3 gru 2015, 11:47
    Wydaje mi się, że jest chodzi o faceta to ważne jest kim jest , czym sie zajmuje oraz jaki zawód wykonuje. Wiadomo, że biznesmenowi nie kupić zegarka sportowego. Także poszukaj czegoś odpowiedniego.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zdrowszy cukier